Przetargi na transport

Podstawowe informacje o Przetargach Transportowych

Do czego służą Przetargi w TIMOCOM Marketplace?

Przetargi na transport w TIMOCOM to doskonały sposób na znalezienie partnerów biznesowych do stałych, regularnych zleceń. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach! W odróżnieniu od szybko zmieniającego się rynku spot, przetargi zapewniają stabilność i bezpieczeństwo planowania.

Nasza rada: korzystaj zarówno z Przetargów, jak i Giełdy Transportowej TIMOCOM. W ten sposób, dzięki dostępowi do różnych opcji, zyskasz maksymalną elastyczność. Łańcuchy dostaw są bardzo podatne na zakłócenia spowodowane wyzwaniami gospodarczymi lub nieprzewidywalnymi zdarzeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o krótkotrwałe utrudnienia, czy długoterminowe wąskie gardła, korzystając równolegle z rynku spot i kontraktowego, będziesz przygotowany na każdą ewentualność. TIMOCOM Marketplace pomoże Ci pokonać wyzwania i zabezpieczyć ciągłość transportu.

Jak wystawić przetarg?

Poszukujesz dostawców usług transportowych lub pojazdów do regularnego transportu?

Wystaw przetarg na transport w kilka chwil:

  1. Jeżeli chcesz określić konkretne trasy, wybierz "Przetarg na relacje transportowe". Jeśli szukasz pojazdów, które możesz sam zaplanować,  wybierz "Przetarg na obszar działania".
  2. Im więcej informacji podasz w ogłoszeniu, tym lepiej. Ogranicza to do minimum możliwe zapytania i tym samym upraszcza komunikację.
  3. Uzupełniłeś wszystkie potrzebne pola? Teraz wystarczy opublikować ofertę. GOTOWE!
  4. Uwaga: Pamiętaj, że po opublikowaniu przetargu nie można go już edytować.  
Masz specjalne wymagania dotyczące transportu, którym nie każdy jest w stanie sprostać?

Jeśli w Twojej ofercie znajdują się specjalne wymagania (np. typ pojazdu, towar niebezpieczny, certyfikat PKB itp.), których nie każdy klient jest w stanie spełnić, może to generować wiele dodatkowych zapytań i wydłużać czas zawarcia zlecenia.
Aby temu zapobiec, możesz nie tylko wykluczyć wybranych oferentów z grona odbiorców, ale także dodać do niego konkretne firmy.

Tak to działa:

  1. Tworząc nową ofertę przetargu, wybierz zakładkę „Grupa odbiorców”.
  2. Zaznacz Opublikuj przetarg w zamkniętej grupie odbiorców i wyszukaj firmy, które chcesz zaprosić do udziału w przetargu.
  3. Następnie wybierz odpowiadające Ci firmy i dodaj je do listy zaproszonych.
Przetargi Transportowe w TIMOCOM Marketplace

Jak skutecznie licytować w przetargach transportowych?

Interesują Cię regularne zlecenia transportowe?
Jeśli szukasz stałych klientów, możesz skorzystać z zakładki "Złóż ofertę do przetargu", aby wyszukać odpowiadające Ci oferty. Możesz także po prostu otrzymywać powiadomienia o pasujących przetargach! Aby to zrobić, wprowadź kryteria wyszukiwania i zapisz je. Kiedy tylko pojawią się odpowiednie oferty, zostaniesz o tym poinformowany bezpośrednio przez e-mail.

Jeżeli przetarg jest dla Ciebie interesujący, po prostu złóż swoją ofertę. W razie potrzeby będziesz mógł ją później wycofać.

Uwaga: O tym, czy kontrakt został przyznany, dowiesz się dopiero po zakończeniu procesu składania ofert.

Header_Help-Center-header-Umfrage-530x390-neu-4
Twoja opinia jest bezcenna!

Daj znać, co sądzisz o Centrum Pomocy TIMOCOM. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać je zgodnie z Twoimi potrzebami.

To zajmie tylko chwilkę :)

Do góry