skip navigation

Wszystkie interfejsy w naszym Systemie

Jeszcze nigdy interfejsy w branży transportowo-logistycznej nie były tak ważne. Usprawniają one codzienne procesy i czynią je wydajniejszymi. TIMOCOM oferuje takie rozwiązania jak na przykład interfejs (API) Giełda transportowa. Za jego pomocą z własnego oprogramowania logistycznego możesz wyszukiwać i oferować frachty i wolne pojazdy na giełdzie ładunków w Systemie Smart Logistics od TIMOCOM. Koniec z podwójnym wpisywaniem danych, koniec z przełączaniem się pomiędzy programami do komunikacji. Korzystaj z sieci ponad 50.000 potencjalnych partnerów biznesowych oraz oszczędzaj czas i pieniądze.

Giełda transportowa

Dzięki naszemu interfejsowi (API) Giełda transportowa zyskujesz dostęp do giełdy transportowej Systemu Smart Logistics od TIMOCOM za pośrednictwem własnego oprogramowania logistycznego

Dowiedz się więcej >

Zlecenia transportowe

Dzięki interfejsowi (API) Zlecenia transportowe w prosty sposób wysyłasz i odbierasz zlecenia transportowe w Systemie Smart Logistics od TIMOCOM za pośrednictwem własnego oprogramowania logistycznego.

Dowiedz się więcej >

Tracking

Interfejs (API) Tracking umożliwia śledzenie ładunku za pomocą oprogramowania logistycznego.

Dowiedz się więcej >
Success Story: TIMOCOM, InfPro i Quehenberger

Trójstronna współpraca: kooperacja w zakresie wdrażania inteligentnych interfejsów

TIMOCOM i translogica wspierają Quehenberger Logistics w automatyzacji procesów transportowych

TIMOCOM, firma z sektora FreightTech od 1997 roku stała się pionierem innowacji w branży logistycznej, których celem jest optymalizacja i automatyzacja procesów transportowych. Równolegle z ciągłą rozbudową Systemu Smart Logistics, specjalista w dziedzinie IT i danych stale rozwija swoje trzy interfejsy, zwane w skrócie APIs. Największą zaletą interfejsów (API) Giełda transportowa, Zlecenia transportowe i Tracking jest to, że dzięki nim oszczędzasz czas i koszty i zwiększasz wydajność procesów. Korzyści z tego czerpie ponad 50.000 klientów w Europie, wykorzystujących w swojej działalności systemy zarządzania transportem, ERP i telematyczne.

Przeczytaj Success Story

Jesteś dostawcą oprogramowania logistycznego?

Zostań także partnerem w zakresie interfejsów i oferuj swoim klientom:

dostęp do Systemu Smart Logistics poprzez bezpośrednie połączenie

sieć TIMOCOM niezależną od sprzętu IT

oszczędność czasu i zaawansowane funkcje na interfejsie użytkownika

szansę na zdobycie nowych partnerów biznesowych i zleceń transportowych od wiodących firm

możliwość cyfrowego działania i tym samym zwiększenia konkurencyjności

Do góry