Impressum

Dostawca

TIMOCOM GmbH
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath
 +48 71 737 25 00

 +48 71 737 25 01

 info.pl@timocom.com

Zarząd uprawniony do reprezentowania firmy:
Jens Thiermann, Tim Thiermann

Siedziba spółki: Düsseldorf
forma prawna spółki: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.)
Sąd Rejestrowy: Sąd Okręgowy Düsseldorf, KRS nr: HRB 34489
Nr NIP wg § 27 a niemieckiej ustawy o podatku VAT: DE 189 439 213

Deutsche Bank AG, Düsseldorf
BIC: DEUTDEDDXXX
IBAN: DE14300700100678718800

Kreissparkasse Düsseldorf
BIC: WELADED1KSD
IBAN: DE02301502000002049989

Organ nadzorczy dla działalności inkaso:
Prezes Sądu Apelacyjnego w Düsseldorfie,
Cecilienallee 3, 40474 Düsseldorf

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej:
Zurich Insurance plc NfD
Platz der Einheit 2, 60327 Frankfurt am Main
Nr ubezpieczenia: 810.061.870.158
obszar obowiązywania: UE

Wyłączenie odpowiedzialności

Oferta TIMOCOM skierowana jest wyłącznie do firm oraz klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Ograniczenie odpowiedzialności

Treści publikowane na tej stronie

Treści publikowane na tej stronie są tworzone z najwyższą starannością. TIMOCOM GmbH (zwana dalej TIMOCOM) nie gwarantuje, że informacje zawarte na tej stronie są kompletne, dokładne i aktualne w każdym przypadku. Wykorzystanie wywołanych treści odbywa się na własne ryzyko użytkownika. Artykuły podpisane nazwiskiem odzwierciedlają opinie ich autorów a nie zawsze opinię firmy TIMOCOM. W żadnym wypadku zamieszczone na tej stronie informacje dotyczące usług lub produktów TIMOCOM nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dostępność strony internetowej

TIMOCOM dokłada wszelkich starań, aby usługa była stale dostępna. Jednak przy zachowaniu największej staranności nie można wykluczyć okresowych awarii. TIMOCOM zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub jej wstrzymania w każdej chwili.

Linki zewnętrzne

Niniejsza strona internetowa może zawierać linki do stron internetowych osób trzecich.
Za zawartość tych stron odpowiadają każdorazowo ich autorzy. Przed umieszczeniem danego linku na swojej stronie, TIMOCOM sprawdził, czy zawartość strony, do której link ten odsyła, nie narusza obowiązującego prawa. Do tego momentu nie stwierdzono naruszenia prawa. TIMOCOM nie ma żadnego wpływu na aktualny ani przyszły kształt oraz zawartość stron, do których odsyła. Umieszczenie danego linku zewnętrznego na stronie nie oznacza, że TIMOCOM utożsamia się z zawartością strony, do której link ten odsyła. Nie można wymagać od dostawcy stałej kontroli linków zewnętrznych, jeśli nie otrzymał on konkretnych informacji na temat naruszenia prawa. Po otrzymaniu informacji o naruszeniu prawa linki takie będą natychmiast usuwane.

Ogłoszenia reklamowe

Za treść ogłoszeń reklamowych odpowiadają ich autorzy, podobnie jak za zawartość stron, których ogłoszenia te dotyczą. Umieszczenie danego ogłoszenia reklamowego na tej stronie nie oznacza akceptacji jego treści przez TIMOCOM.

Brak stosunku umownego

Korzystanie przez użytkownika ze strony TIMOCOM nie oznacza - poza konieczną akceptacją warunków użytkowania - powstania między nimi stosunku umownego. Tym samym wszelkie roszczenia umowne lub podobne są wobec TIMOCOM wykluczone.

(2) Prawa autorskie

Zawartość tej strony pod względem prezentowanych na niej treści, podlega ochronie praw autorskich. Każde ich użycie niezgodne z obowiązującym w Niemczech prawem autorskim wymaga pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Dotyczy to zwłaszcza ich powielania, opracowywania, tłumaczenia, kopiowania, przetwarzania względnie odtwarzania w bazach danych lub innych mediach i systemach elektronicznych. Treści i artykuły, będące własnością osób trzecich są jako takie oznaczone. Powielanie i przekazywanie poszczególnych treści lub kompletnych stron do celów biznesowych lub komercyjnych bez otrzymania zgody ich autorów jest niedozwolone i karalne.

Umieszczanie odnośników do strony TIMOCOM na własnych stronach www jest dozwolone i nie wymaga zgody właściciela serwisu. Prezentacja tej strony na innych stronach jest możliwa wyłącznie za zgodą TIMOCOM.

(3) Obowiązujące prawo

Obowiązuje wyłącznie prawo Republiki Federalnej Niemiec.

(4) Szczególne warunki użytkowania

Jeśli szczególne warunki niektórych użytkowników niniejszej strony internetowej odbiegają od wyżej wymienionych punktów (1) do (3), to w odpowiednim miejscu pojawi się stosowna informacja na ten temat. Wówczas w danym przypadku obowiązują szczegółowe warunki użytkowania.

(5) Zdjęcia

© Milan Noga reco - stock.adobe.com 

© Jaroslav Pachý Sr. - stock.adobe.com 

© nd3000 - stock.adobe.com 

© Art_Photo – stock.adobe.com 

(6) Ochrona sygnalistów

Sygnaliści mogą się z nami skontaktować za pomocą anonimowego adresu mailowego whistleblowing@timocom.com lub poczty tradycyjnej.

Do góry