TIMOCOM Marketplace dla załadowcy

Czym jest TIMOCOM Marketplace dla załadowców?

TIMOCOM Marketplace to rozwiązanie IT, które umożliwia firmom produkcyjnym i handlowym pokonywanie wyzwań logistycznych w sposób inteligentny, bezpieczny i prosty. Od inicjacji transportu poprzez zlecenia online, aż do monitoringu ładunków w czasie rzeczywistym - oferujemy rozwiązania cyfrowe na każdym etapie procesu transportowego. 

Ponadto:

  • Dostęp do ponad 55.000 zweryfikowanych partnerów biznesowych
  • Proste i szybkie przydzielanie transportów, przejrzyste porównanie usługodawców
  • Szybka integracja z systemami do zarządzania transportem 

Jakie korzyści dla załadowców oferuje TIMOCOM Marketplace?

Szybkie przydzielanie i kontrola zleceń

Twój przewoźnik musiał nagle anulować zlecenie? W TIMOCOM szybko znajdziesz zastępstwo. Skorzystaj z sieci ponad 55.000 sprawdzonych firm lub stworzonej przez Ciebie Zamkniętej Giełdy Transportowej. Monitoring Przesyłek Live pozwoli Ci zawsze mieć swoje ładunki pod kontrolą.

Porównanie usługodawców transportowych

Dzięki dostępowi do bazy zweryfikowanych firm z 46 krajów szybko i łatwo porównasz ceny frachtów i wybierzesz najlepsze oferty. Możliwość otrzymywania propozycji cenowych bezpośrednio przez Giełdę Transportową zapewni Ci pełną przejrzystość.

Prosty krok w kierunku cyfryzacji

Korzystając z TIMOCOM, możesz realizować cyfrowe procesy łatwiej i szybciej. Dane z Twojego oprogramowania logistycznego prześlesz do Marketplace (lub odwrotnie) poprzez interfejs za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oznacza to koniec z podwójnym wpisywaniem danych i przełączaniem się pomiędzy różnymi systemami. 

Łatwo znajduj partnerów biznesowych w profesjonalnej sieci TIMOCOM Marketplace

Nie przegap najlepszych ofert transportu! Dołącz do sieci ponad 55.000 firm, które już korzystają z wiodącej europejskiej Giełdy Transportowej.

W jaki sposób nasze produkty pomagają załadowcom w codziennej pracy?

Udostępnij pojazdy do trackingu

Zawsze wiedz, gdzie jest Twój ładunek


Załadowcy szybko znajdują przewoźników na Giełdzie Transportowej

Szybko znajduj przewoźników

Klienci z sektora T&I znajdują długoterminowych usługodawców do swoich przetargów

Korzystaj z przetargów i znajdź długoterminowych usługodawców.

Regularnie wystawiasz ładunki? Przetargi pomogą szybko i łatwo znaleźć stałych partnerów biznesowych. Zapewnij stabilność łańcuchów dostaw i bezpieczeństwo planowania.

Zwiększ efektywność i oszczędzaj koszty dzięki interfejsom (API) TIMOCOM

Zwiększ efektywność i oszczędzaj koszty dzięki integracji TIMOCOM z Twoim systemem

Możesz zarządzać procesami logistycznymi z TIMOCOM bezpośrednio we własnym oprogramowaniu (np. TMS/ERP) za pomocą interfejsów (API).

Zarządzaj zleceniami transportowymi w pełni cyfrowo

Digitalizuj swoje zlecenia transportowe

Już ponad 55.000 międzynarodowych klientów zaufało TIMOCOM

OLDENBURG Florian Schlagintweit

"Tygodniowo realizujemy od 70 do 1000 zleceń transportowych z TIMOCOM. System Ocen pozwala nam znaleźć niezawodnych partnerów biznesowych."

Florian Schlagintweit - zastępca kierownika logistyki w Oldenburg Kunststoff-Technik GmbH

Oferta TIMOCOM Marketplace

Nasza oferta dla załadowców

W ramach TIMOCOM Marketplace możesz uzyskać dostęp do następujących produktów:

  • Giełda Transportowa
  • Przetargi Transportowe
  • Monitoring Przesyłek Live
  • Zamknięta Giełda Transportowa
  • Zlecenia Transportowe online

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Miesięczna opłata za korzystanie z TIMOCOM Marketplace zależy od liczby użytkowników, minimalnego okresu obowiązywania umowy oraz cyklu płatności. Odpowiednią ofertę dla Twojej firmy możesz dopasować w naszym sklepie online.

Tak, TIMOCOM Marketplace można zintegrować z istniejącymi systemami za pomocą API i tym samym uniknąć konieczności ciągłego przełączania się pomiędzy różnymi rozwiązaniami. Więcej informacji o naszych interfejsach znajdziesz TUTAJ.

Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do jakości naszych rozwiązań IT, ale także do obsługi klienta. Możesz skontaktować się z nami mailowo i telefonicznie, w Twoim języku narodowym. Nasza obsługa klienta jest świadczona w 27 językach europejskich, a Marketplace posiada obecnie 24 wersje językowe.

Tak, oczywiście! TIMOCOM oferuje bardzo wysoki standard bezpieczeństwa, na który składają się między innymi: kilkuetapowy proces weryfikacji nowych klientów, kontrola bieżących użytkowników oraz cyfrowe zabezpieczenie danych.

Działamy na europejskim rynku od 1997 roku jako wiodący dostawca rozwiązań IT dla logistyki. Łączymy w sieć ponad 55.000 klientów z 46 krajów.

Do góry