skip navigation

Cały proces w Systemie Smart Logistics

Realizuj swoje zlecenia transportowe bezpośrednio z partnerem biznesowym w Systemie firmy TIMOCOM. Dzieki cyfryzacji możesz szybko prowadzić komunikację, oszczędzając tym samym czas podczas gromadzenia danych. Ponadto wszystkie zlecenia transportowe są automatycznie tłumaczone dla zleceniodawcy i zleceniobiorcy, dzięki czemu znika bariera językowa, a Ty oszczędzasz czas. Kolejną zaletą jest przejrzysta prezentacja w porównaniu z innymi programami do komunikacji – np. pocztą e-mail.

Wybierając TIMOCOM, stawiasz na wysokie bezpieczeństwo danych. Dane naszych klientów są zabezpieczone i chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Ponieważ wszystkie serwery znajdują się w Niemczech, zgromadzone dane są przechowywane w tym kraju i tym samym obowiązuje niemieckie prawo o ochronie danych osobowych.

Sprawdź, jak działa aplikacja Zlecenia transportowe.

Skontaktuj się z nami!

+48 71 737 25 04

Twoje korzyści:

Zoptymalizuj proces komunikacji poprzez cyfrowe przetwarzanie danych

Zyskaj bezpieczeństwo dzięki prawnie wiążącym dokumentom umowy

Pokonuj bariery językowe: automatycznie wysyłaj dokumenty umowy w języku Twojego partnera biznesowego

Personalizuj swoje zlecenia transportowe dzięki logo firmy, dodawaniu istotnych dokumentów oraz generatorowi numerów zleceń transportowych

Oszczędzaj czas: korzystaj z dostępnych w każdej chwili szablonów dla powtarzających się zleceń transportowych

Podejmuj decyzje biznesowe na podstawie dostępnych statystyk

Zwiększ swoją wydajność, korzystając z interfejsu (API) Zlecenia transportowe

Cyfrowa realizacja zleceń transportowych

Obaj partnerzy biznesowi mają możliwość efektywnego zarządzania swoimi zleceniami transportowymi i na bieżąco kontrolują jego status – cyfrowo i w jednym miejscu.

Przydzielanie zlecenia transportowego w Systemie Smart Logistics

Optymalizacja procesów

Szybkie pozyskiwanie danych pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Powód: ścisła integracja z naszą giełdą transportową i zapytaniami o transport. Nasze funkcje kopiowania i tworzenia szablonów oraz inteligentnego automatycznego uzupełniania danych gwarantują szybszą obsługę zleceń transportowych.

Wprowadzenie odbiorcy do zlecenia transportowego

Uproszczenie procesu ocen i analiz

Przeanalizuj swoje relacje biznesowe i dane liczbowe za pomocą funkcji statystyk, które są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Na tej podstawie zyskasz dane kluczowe dla przyszłych transakcji.

Tworzenie ocen i analiz bezpośrednio w Systemie Smart Logistics

Kontrola realizacji zlecenia transportowego

Dzięki naszej funkcji trackingu obaj partnerzy biznesowi mogą sprawdzać pozycję ładunku oraz monitorować postępy w realizacji zleceń transportowych i tym samym usprawnić komunikację.

Miej wszystko pod kontrolą – monitoruj postępy w realizacji zleceń transportowych

Co o aplikacji Zlecenia transportowe mówią nasi klienci

Dittrich Eiltransporte GmbH, Oliver Stiller

„Dzięki Systemowi firmy TIMOCOM przy przydzielaniu zleceń oszczędzamy aż do 60 procent czasu. Poprzez formularz możemy wprowadzać i wysyłać wszystkie dane. Nie czekamy już na e-maile z dokumentami czy potwierdzeniami ubezpieczenia, lecz robimy to wszystko online."

Oliver Stiller
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Success Story & Film>
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Stefan Watzlawek

"Jesteśmy znacznie szybsi w planowaniu i realizacji zleceń. A dla nas absolutną zaletą jest to, że z Systemem firmy TIMOCOM mamy możliwość zapisywania wszystkich naszych zleceń transportowych, dzięki czemu możemy przechowywać wszystkie dane do audytu w jednym, centralnym miejscu."

Stefan Watzlawek
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Success Story & Film>

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe dzięki cyfrowemu zarządzaniu zleceniami transportowymi

Będąc zleceniodwcą przydzielasz zlecenia transportowe cyfrowo swoim partnerom biznesowym w Systemie Smart Logistics.

Będąc zleceniobiorcą reagujesz bezpośrednio w Systemie Smart Logistics na ogłoszenia transportowe, cyfrowo podejmując je, lub odrzucając.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu – w szczególności przepisom o ochronie danych osobowych, uważanym za jedne z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu od TIMOCOM nawet do 4 tygodni za darmo!

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Do góry