skip navigation

Cały proces w Systemie Smart Logistics

Realizuj swoje zlecenia transportowe bezpośrednio z partnerem biznesowym w Systemie TIMOCOM. Dzięki cyfrowemu procesowi możesz szybko prowadzić komunikację, oszczędzając tym samym czas podczas gromadzenia danych. Wszystkie zlecenia transportowe są automatycznie tłumaczone dla zleceniodawcy i zleceniobiorcy, dzięki czemu nie tracisz czasu przez bariery językowe. Kolejną zaletą jest przejrzysta prezentacja w porównaniu z innymi programami do komunikacji - np. pocztą e-mail.

Wybierając TIMOCOM, stawiasz na wysokie bezpieczeństwo danych. Dane naszych klientów są zabezpieczone i chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Wszystkie serwery znajdują się w Niemczech, dlatego obowiązuje niemieckie prawo o ochronie danych. Wszystkie zgromadzone dane są przechowywane w tym kraju.

Sprawdź sam jak działa Smart App Zlecenia Transportowe.

Skontaktuj się z nami!

+48 71 737 25 04

Twoje korzyści:

Szybsza komunikacja dzięki cyfrowemu przetwarzaniu danych

Obustronne zabezpieczenie transakcji poprzez prawnie wiążący dokument umowy

Brak bariery językowej – zlecenia transportowe w językach ojczystych

Personalizacja zleceń transportowych oraz dokumentów dzięki logo firmy i generatorowi numerów zleceń transportowych

Oszczędność czasu – szablony dla powtarzających się zleceń transportowych do wykorzystania w każdej chwili

Dostęp do statystyk pomocnych przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych

Łatwa realizacja zleceń transportowych

Obaj partnerzy biznesowi mają możliwość efektywnego zarządzania swoim zleceniem transportowym i na bieżąco kontrolują jego status – cyfrowo i w jednym centralnym miejscu.

Łatwa realizacja zleceń transportowych w formie cyfrowej

Oszczędność czasu

Szybkie pozyskiwanie danych pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Powód: ścisła integracja z naszą giełdą transportową i zapytaniem o transport. Nasze funkcje kopiowania i tworzenia szablonów, jak i inteligentne automatyczne uzupełnianie danych, gwarantują szybszą obsługę zleceń transportowych.

Smart: oszczędność czasu

Tworzenie ocen i analiz

Przeanalizuj swoje relacje biznesowe i dane liczbowe za pomocą funkcji statystyk, które są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Na tej podstawie zyskujesz kluczowe dla przyszłych transakcji dane.

Smart: tworzenie ocen i analiz

Masz wszystko pod kontrolą

Dzięki naszej funkcji trackingu obaj partnerzy biznesowi mogą śledzić pozycję ładunku oraz monitorować postępy w realizacji zleceń transportowych i tym samym usprawnić komunikację.

Miej wszystko pod kontrolą - monitoruj postępy w realizacji  zleceń transportowych

Referencje

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe dzięki cyfrowemu zarządzaniu zleceniami

Będąc zleceniodawcą przydzielasz zlecenia transportowe cyfrowo swoim partnerom biznesowym w Systemie TIMOCOM.

Będąc zleceniobiorcą reagujesz bezpośrednio w Systemie TIMOCOM na zlecenia transportowe, cyfrowo podejmując je, lub odrzucając.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Do góry