skip navigation

Mamy Twoich partnerów biznesowych

Logistyka żyje dzięki współpracy z odpowiednimi partnerami biznesowymi. Dlatego w Systemie TIMOCOM znajdziesz neutralną sieć logistyczną, za pomocą której będziesz mógł realizować swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Dzięki cyfrowemu udostępnianiu dokumentów (takich jak licencja EU, dokumenty rejestrowe, ubezpieczenia itp.) cały ten proces jest uproszczony, ponieważ nie jest już konieczne przesyłanie ich pocztą elektroniczną czy faksem.

Łatwe wyszukiwanie kontrahentów w bazie firm transportowych

Wśród ponad 45.000 sprawdzonych firm z całej Europy znajdziesz dokładnie tych partnerów, których szukasz. Dzięki funkcji pobierania i udostępniania dokumentów w profilu swojej firmy możesz dodać wszystkie najważniejsze dokumenty przedsiębiorstwa i udostępnić je innym użytkownikom.

Profile firm TIMOCOM, zrzut ekranu

Proste tworzenie profilu

Zdobądź przewagę konkurencyjną poprzez wyrazisty profil firmy w bazie firm transportowych i spedycyjnych i zwróć nim uwagę potencjalnych partnerów biznesowych. Dzięki profilom firm innych użytkowników zyskasz dokładny wgląd w transportowo-logistyczny krajobraz Europy, a tym samym będziesz mógł rozszerzyć swoje możliwości biznesowe.

Zrzut ekranu: Profile firm - Smart: tworzenie profilu

Bezpieczne informacje

Im więcej usług oferuje Twoja firma, tym bardziej jest atrakcyjna dla potencjalnych partnerów biznesowych. W katalogu firm transportowych i spedycyjnych możesz szczegółowo wymienić wszystkie informacje dotyczące transportu i dzięki temu wyczerpująco przedstawić swoje kompetencje. Wszystkie wprowadzone dane są szyfrowane w taki sposób, aby nie doszło do ich niewłaściwego wykorzystania.

Zrzut ekranu: Profile firm - Bezpieczne informacje

Szybko oceń sytuację

Twoje codzienne relacje zostaną zapisane w zakładce "Relacje wg krajów" i przedstawione w przejrzysty sposób, a potencjalni partnerzy biznesowi szybko i łatwo dowiedzą się z niej o zakresie Twoich usług.

Zrzut ekranu: Profile firm - Szybko oceń sytuację

Skuteczne połączenie z innymi firmami za pomocą sieci!

Jako firma spedycyjna lub transportowa możesz zaprezentować się w katalogu firm jako usługodawca, dzięki czemu zwrócisz uwagę nowych partnerów biznesowych.

Jako zleceniodawca z sektora produkcji i handlu zyskasz dokładne rozeznanie w europejskim krajobrazie transportowo-logistycznym oraz w okamgnieniu rozszerzysz swoją bazę usługodawców.

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM nawet do 4 tygodni za darmo!

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Do góry