skip navigation

W naszym katalogu firm transportowych znajdziesz sprawdzonych kontrahentów

Logistyka żyje dzięki współpracy z odpowiednimi partnerami biznesowymi. Dlatego w Systemie firmy TIMOCOM znajdziesz neutralną sieć logistyczną, za pomocą której będziesz mógł realizować swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Dzięki cyfrowemu udostępnianiu dokumentów (takich jak licencja UE, dokumenty rejestrowe, ubezpieczenia itp.) cały ten proces jest uproszczony, ponieważ nie ma już konieczności przesyłania ich pocztą elektroniczną czy faksem.

Cyfrowe udostępnianie dokumentów

W katalogu firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych, wśród ponad 50.000 zweryfikowanych firm z całej Europy znajdziesz dokładnie tych partnerów, których szukasz. Dzięki funkcji pobierania i udostępniania dokumentów możesz umieścić wszystkie najważniejsze dokumenty firmowe w profilu swojego przedsiębiorstwa i udostępnić je innym użytkownikom.

Profile firm TIMOCOM, zrzut ekranu

Proste tworzenie profilu

Zdobądź przewagę konkurencyjną poprzez wyrazisty profil firmy w bazie firm transportowych i spedycyjnych i zwróć nim uwagę potencjalnych partnerów biznesowych. Dzięki profilom firm innych użytkowników zyskasz dokładny wgląd w transportowo-logistyczny krajobraz Europy, a tym samym będziesz mógł rozszerzyć swoje możliwości biznesowe.

Zrzut ekranu: Profile firm – Proste tworzenie profilu

Bezpieczne informacje

Im więcej usług oferuje Twoja firma, tym jest bardziej atrakcyjna dla potencjalnych partnerów biznesowych. W katalogu firm transportowych i spedycyjnych możesz szczegółowo wymienić wszystkie informacje dotyczące transportu i dzięki temu wyczerpująco przedstawić swoje kompetencje. Wszystkie wczytywane przez Ciebie pliki są szyfrowane w celu zabezpieczenia przed ich bezprawnym użyciem.

Zrzut ekranu: Profile firm – Bezpieczne informacje

Szybko oceń sytuację

Twoje codzienne relacje zostaną zapisane w zakładce "Relacje wg krajów" i przedstawione w przejrzysty sposób, a potencjalni partnerzy biznesowi szybko i łatwo dowiedzą się z niej o zakresie Twoich usług.

Zrzut ekranu: Profile firm – Szybko oceń sytuację

Skuteczne połączenie z innymi firmami za pomocą sieci!

W katalogu firm transportowych możesz zaprezentować swoją firmę spedycyjną lub przewozową jako usługodawcę, dzięki czemu zwrócisz uwagę nowych partnerów biznesowych.

Jako zleceniodawca z sektora produkcji i handlu zyskasz dokładne rozeznanie w europejskim krajobrazie transportowo-logistycznym oraz w okamgnieniu rozszerzysz swoją bazę usługodawców.

Co o aplikacji Profile firm mówią nasi klienci:

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

"W przyszłości zamierzamy współpracować tylko z firmami, które w swoim profilu mają udostępnione dokumenty. Kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska. Rezygnacja z przesyłania dokumentów faksem jest krokiem zmierzającym w tym kierunku".

Willi Kellershohn
zarządca
Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG
TIMOCOM ID: 1262

Zobacz film >
Dal Ferro Trasporti S.r.l

"Dzięki tej funkcji jesteśmy o krok bliżej pracy bez wykorzystywania papieru. Kto chce zachować pozycję na rynku, nie może rezygnować z digitalizacji."

Jody Dal Ferro
dysponent
Dal Ferro Trasporti S.r.l
TIMOCOM ID: 14662

Zobacz film >
Josten International B.V.

"Dla nas jako załadowcy funkcja ta jest bardzo pomocna przede wszystkim przy wyborze partnera biznesowego. Zanim nawiążemy współpracę, możemy obejrzeć profil potencjalnego kontrahenta i zdecydować z kim chcemy współpracować."

Geert Josten
zarządca
Josten International B.V.
TIMOCOM ID: 277454

Zobacz film >
Bojan Bečan, Bečan Trans d.o.o.

"Jesteśmy transparentną firma, nie mamy nic do ukrycia. Z tego powodu udostępniliśmy nasze dokumenty. Wzbudza to zaufanie przede wszystkim w oczach nowych kontrahentów."

Bojan Bečan
zarządca
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Waldi Szarowski, Daw-Trans

"Swoje dokumenty mam zawsze pod kontrolą, ponieważ przy ich dodawaniu sam decyduję, czy mają być one widoczne tylko dla mnie, czy też dla innych użytkowników platformy."

Waldi Szarowski
dyrektor logistyki
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

Reisinger Győző, Locargo Kft.

"Dzięki funkcji pobierania i udostępniania dokumentów wszystkie dokumenty zapisaliśmy w naszym profilu w centralnym miejscu. Tym samym zawsze mamy dostęp do aktualnych plików".

Reisinger Győző
zarządca
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Josef Miller, ESA s.r.o. Logistika

„Funkcja pobierania i udostępniania dokumentów w Systemie firmy TIMOCOM oszczędza czas i pracę, ponieważ wszystkie dokumenty, których potrzebujemy od naszych partnerów biznesowych, mamy w zasięgu ręki. Naturalnie tak samo działa to w drugą stronę”.

Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o

"Poprzez jednorazowe udostępnienie ważnych dokumentów oszczędzam mnóstwo czasu."

Valentina Šintić
referentka zarządu
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Wypróbuj pełną wersję Systemu od TIMOCOM nawet do 4 tygodni za darmo!

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 71 737 25 04

Do góry