Faktoring to gwarancja płatności

Faktoring JITpay™ daje Ci gwarancję szybkiej płatności za zrealizowane zlecenia. Jako klient TIMOCOM możesz korzystać z usług naszego partnera poprzez Marketplace. Dzięki temu zyskujesz zabezpieczenie płatności aż w 98% ofert frachtów – pochodzących z 29 krajów.

Przed podjęciem zlecenia to Ty decydujesz, czy chcesz skorzystać z usługi faktoringu czy nie. Po wykonaniu transportu możesz przekazać swoje faktury bezpośrednio do firmy JITpay™, która ureguluje je w 24 h za niewielką opłatą.

Twoje korzyści:

 • Bezpieczeństwo
  JITpay™ przejmuje ryzyko niewykonania zobowiązania, chroniąc Cię przed brakiem płatności na relacjach z 29 krajami partnerskimi
 • Uproszczony proces płatności
  Nie musisz zajmować się wysyłaniem monitów, nie martwisz się o zaległe płatności – wszystkie czynności w tym zakresie przejmuje od Ciebie JITpay™
 • Płynność finansowa
  Otrzymujesz pieniądze bezpośrednio od JITpay™ w ciągu 24 godzin
 • Niskie i transparentne koszty
  Bezpłatna rejestracja, brak abonamentu i przejrzysty cennik oszczędzą Ci zbędnych wydatków
 • Wygodny w obsłudze serwis
  Zyskujesz dostęp do szybkiego i prostego generowania faktur oraz podgląd przychodzących płatności


Jak działa faktoring JITpay™?

By móc korzystać z usługi jako klient TIMOCOM, musisz również zarejestrować się w JITpay™. Dokonasz tego wygodnie za pośrednictwem naszego Marketplace. Więcej informacji znajdziesz w naszym krótkim tutorialu.

Aby zlecić faktoring, wyślij zlecenie do JITpay za pośrednictwem TIMOCOM Marketplace. Wszystkie etapy realizacji transportu przebiegają bez zmian, natomiast płatności dokonuje JITpay™. – Proces rozliczenia odbywa się w trzech krokach:

2 1 2 3 TIMOCOM
 1. Wystawienie faktury poprzez interfejs JITpay™ w TIMOCOM Marketplace;
 2. Wysłanie faktury do zleceniodawcy i JITpay™;
 3. Otrzymanie zapłaty od JITpay™ w ciągu 24 h.

Opłaty:

Koszt otrzymania przez zleceniobiorcę należności od JITpay™ w ciągu 24 godzin zależy od terminu płatności zawartego w zleceniu transportowym:

Termin płatnościOpłata serwisowa – % od ceny frachtuWysokość opłaty dla przykładowej ceny frachtu 500 €/PLN

Do 30 dni

2,49%

12,45 €/PLN

Do 45 dni

2,99%

14,95 €/PLN

Do 60 dni

3,49%

17,45 €/PLN

Do 90 dni

4,49%

22,45 €/PLN

Razem bezpieczniej


O współpracy TIMOCOM z JITpay / Logo TIMOCOM + Logo JITpay

TIMOCOM Marketplace łączy w sobie aplikacje i usługi zapewniające bezpieczny, szybki i prosty przebieg procesów logistycznych. Dzięki współpracy z JITpay™ renomowanym dostawcą faktoringu dla transportu i logistyki, TIMOCOM oferuje swoim klientom cyfrowy i bezpieczny serwis usług płatniczych.


Nie jesteś jeszcze klientem TIMOCOM? Przetestuj teraz bezpłatnie

Do góry