Kontroluj swoje transporty i zoptymalizuj proces zarządzania oknami czasowymi. Real Time Visibility (RTV) w logistyce jest nie do zastąpienia. Dzięki Monitoringowi Przesyłek Live w TIMOCOM najważniejsze informacje masz zawsze na wyciągnięcie ręki i to w czasie rzeczywistym:

 • Gdzie jest Twój ładunek?
 • Kiedy dotrze na miejsce?
 • Jaki jest jego aktualny status?
 • Kiedy otrzymasz dokumenty dotyczące frachtu?

Nasz monitoring ładunków oferuje dostęp do danych GPS w czasie rzeczywistym, obliczenia ETA (Estimated Time of Arrival) i automatyczne powiadomienia o statusie. Dzięki temu potrzeby komunikacji zostają zredukowane do minimum. Funkcja działa w pełni cyfrowo, bazując na danych - a przewoźnik lub spedytor zachowuje pełną kontrolę nad informacjami, którymi chce się podzielić ze swoim zleceniodawcą.

Korzyści dla zleceniodawcy

Live-Sendungsverfolgung: Vorteile für Auftraggeber


 • Jeden interfejs dla wszystkich Twoich kontrahentów
 • Optymalne zarządzanie oknami czasowymi dzięki szacowanemu czasowi przybycia (ETA)
 • Możliwość szybkiego i łatwego wdrożenia, bez skomplikowanych narzędzi IT
 • Prosta integracja z systemem TMS/ERP lub samodzielne użytkowanie przez przeglądarkę
 • Transparentność procesu transportowego na każdym etapie

Dowiedz się więcej


Korzyści dla zleceniobiorcy

Live-Sendungsverfolgung: Vorteile für Carrier


 • Samodzielne udostępnianie danych telematycznych
 • Optymalizacja cyfrowej komunikacji dotyczącej transportu
 • Prosta integracja z dotychczasowym systemem TMS/ERP
 • Możliwość udostępniania danych dotyczących monitoringu ładunków klientom spoza TIMOCOM

Dowiedz się więcej

Jak działa Monitoring Przesyłek Live

Dzięki systemowi monitorowania ładunków w transporcie od TIMOCOM zarządzasz swoimi zleceniami transportowymi w sposób cyfrowy i intuicyjny. Status przesyłki jest aktualizowany na bieżąco, dzięki temu Ty i Twoi kontrahenci macie wszystko pod kontrolą. Automatyczne komunikaty o jego zmianie pozwalają unikać niepotrzebnych rozmów telefonicznych, wysyłania e-maili czy wiadomości na WhatsApp, zmniejszając w ten sposób nakłady komunikacyjne i umożliwiając efektywne zarządzanie oknami czasowymi. Ponadto wszystkie dokumenty dotyczące danego transportu są zgromadzone w jednym miejscu i możesz łatwo udostępniać je swoim partnerom. Monitoring Przesyłek Live od TIMOCOM daje się łatwo zintegrować z systemami TMS i ERP, których obecnie używasz. Można je wykorzystać także jako samodzielne rozwiązanie w przeglądarce.


Dowiedz się więcej

Monitoring Przesyłek Live w TIMOCOM

Co o funkcji Monitoringu Przesyłek Live mówią nasi klienci

Dirk Gerdemann Transporte Nutzfahrzeuge

Dirk Gerdemann

Dyrektor Zarządzający Dirk Gerdemann Transporte Nutzfahrzeuge GmbH

"Możliwość korzystania z Monitoringu Przesyłek Live firmy TIMOCOM to dla nas znaczne ułatwienie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, by udostępnić nasze dane GPS dla stale używanych ciężarówek, a także dla pojedynczych tras. Dlatego nasz klient zawsze ma pod kontrolą pojazd, który transportuje jego ładunek. Dodatkowo otrzymuje aktualny status z miejsca załadunku i rozładunku. Może też przesłać link do monitoringu odbiorcy przesyłki, tak aby on, dzięki automatycznemu wyliczeniu ETA wiedział, kiedy jego towar dotrze na miejsce. Podczas gdy w przeszłości odbywały się uciążliwe rozmowy telefoniczne pomiędzy odbiorcą, klientem, naszym dyspozytorem a kierowcą, dziś wystarczy kilka kliknięć myszką. Dzięki opcji śledzenia ładunków w TIMOCOM,  praca w biurze stała się  dla nas bardziej wydajna i komfortowa."


Te firmy rozwijały z nami funkcję Monitoringu Przesyłek Live

egeplast
Zufall
Graepel
Timotrans
Timotrans

Poznaj funkcję śledzenia ładunków w TIMOCOM Marketplace

Nasi ekspert chętnie przybliży Ci to rozwiązanie i odpowie na Twoje pytania!

Do góry