TIMOCOM Marketplace dla przewoźników

Co TIMOCOM oferuje przewoźnikom?

Z naszą Giełdą Transportową zyskasz dostęp nawet do 1.000.000 ofert dziennie od sprawdzonych zleceniodawców z 46 krajów. I to wszystko bez dodatkowych, kosztownych systemów IT.

Chcesz zredukować puste przebiegi i znajdować międzynarodowe oraz krajowe zlecenia transportowe z gwarancją płatności? Dołącz do TIMOCOM Marketplace! Przy okazji zwiększysz wykorzystanie swoich pojazdów nawet o 30% i zmniejszysz emisję CO₂ o 20% na kilometr. 

Co jeszcze na Ciebie czeka?

  • Wyłącznie sprawdzeni kontrahenci 
  • Doraźne i stałe zlecenia w zasięgu ręki 
  • Ponad 55.000 firm z całej Europy 

Twoje korzyści

Redukcja pustych przebiegów

Znajduj pasujące ładunki powrotne i doładunki, by optymalnie wykorzystać swoje pojazdy. Uzupełnij profil firmy i daj się zauważyć załadowcom z całej Europy.

Gwarancja szybkiej płatności

Otrzymuj płatność krótko po zrealizowaniu zlecenia. Dzięki temu nie musisz martwić się o płynność finansową i możesz skoncentrować się na innych zadaniach.

Brak mikropłatności

Maksymalne korzyści za stałą kwotę! U nas nie ma ukrytych kosztów. Miesięczna opłata daje Ci dostęp do szerokiej gamy produktów i usług, z których możesz korzystać 24 godziny na dobę.

Łatwo znajduj partnerów biznesowych w profesjonalnej sieci TIMOCOM Marketplace

Nie przegap najlepszych ofert! Dołącz do sieci ponad 55.000 firm, które już korzystają z największej w Europie Giełdy Transportowej.

Wyszukiwarka ładunków i pojazdów

W naszym Marketplace znajdziesz nawet do 1.000.000 ofert frachtów i pojazdów dziennie! Zobacz przykładowe z nich na interesujących Cię relacjach.

W jaki sposób TIMOCOM pomaga przewoźnikom w pokonywaniu codziennych wyzwań:

Unikaj pustych przebiegów i w pełni wykorzystuj swoją flotę

Unikaj pustych przebiegów i w pełni wykorzystuj swoją flotę


Dokładniej planuj trasę i obliczaj koszty

Zoptymalizuj swoje trasy i koszty

Zarządzaj zleceniami transportowymi w pełni cyfrowo

Zarządzaj zleceniami transportowymi w pełni cyfrowo

Oszczędzaj czas i czerp korzyści z cyfrowych Zleceń Transportowych. Zlecenia są automatycznie tłumaczone na język odbiorcy, dzięki czemu nie istnieje bariera językowa. Pozwala to unikać błędów i nieporozumień oraz przyspiesza pracę.

Skorzystaj z gwarancji płatności za zlecenie transportowe

Otrzymuj szybką płatność za zlecenie

Możesz korzystać z gwarancji szybkiej płatności i otrzymywać pieniądze krótko po wykonaniu zlecenia. Dzięki temu zachowasz płynność finansową i oszczędzisz czas. W razie potrzeby możesz również rozliczać faktury zbiorcze, co dodatkowo zmniejszy obciążenie pracą.

Udostępnij pojazdy do trackingu

Umożliwiaj klientom tracking pojazdów

Udostępniaj dane lokalizacyjne Twoim partnerom biznesowym, by zagwarantować większą przejrzystość i pewność planowania. Dzięki temu zdobędziesz długotrwałe zaufanie Twoich zleceniodawców i zredukujesz liczbę zapytań telefonicznych o lokalizację pojazdu.

Międzynarodowy Serwis Inkaso wspiera klientów z całej Europy w 27 językach w odzyskiwaniu należności.

Uzyskaj wsparcie w przypadku niezapłaconych faktur

Już ponad 55.000 międzynarodowych klientów zaufało TIMOCOM

Timo Keunecke, założyciel Keunecke Transporte GmbH

"Zbiory kukurydzy mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych, jednak nasze ciężarówki nie stoją puste, ponieważ z TIMOCOM szybko znajdujemy klientów z przemysłu i handlu i osiągamy pełne wykorzystanie naszej floty." 

Timo Keunecke, założyciel der Keunecke Transporte GmbH

Oferta TIMOCOM Marketplace

Oferta TIMOCOM dla przewoźników

  • Ponad 55.000 sprawdzonych firm
  • Do 1 miliona międzynarodowych ofert ładunków i przestrzeni ładunkowych dziennie
  • Oferty z 46 krajów
  • Gwarancja płatności
  • Przejrzysty model płatności

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Miesięczna opłata ryczałtowa za korzystanie z TIMOCOM Marketplace zależy od liczby użytkowników, minimalnego okresu obowiązywania umowy oraz cyklu płatności. Odpowiednią ofertę dla Twojej firmy możesz dopasować w naszym sklepie online.

TIMOCOM jest neutralnym dostawcą oprogramowania, dzięki któremu ponad 156.000 międzynarodowych użytkowników oferuje i wyszukuje frachty oraz przestrzeń ładunkową. TIMOCOM nie pośredniczy w zawieraniu zleceń, lecz jedynie udostępnia w tym celu Road Freight Maretplace.

Aby korzystać z TIMOCOM Marketplace, wszyscy przewoźnicy muszą posiadać OCP. Dodatkowo z poziomu Giełdy Transportowej można jednym kliknięciem zawrzeć dodatkowe ubezpieczenie. Jest ono dostępne nawet dla pojedynczego ładunku. Niezbędne dane są przekazywane bezpośrednio z oferty frachtu. Naszym partnerem w zakresie takich ubezpieczeń jest SCHUNCK GROUP.

Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienia w płatnościach na naszej Giełdzie Transportowej to rzadkość, ponieważ dokładnie sprawdzamy wiarygodność każdego nowego i istniejącego klienta. Jednak w przypadku wystąpienia takiej sytuacji, możesz liczyć na kompetentną i rzetelną pomoc naszego zespołu windykacyjnego. Międzynarodowy Serwis Inkaso TIMOCOM to skuteczny partner w zarządzaniu należnościami. Dla naszych klientów prowadzimy mediacje w 27 językach. Twoją sprawę załatwimy szybko, niedrogo i na drodze pozasądowej, aby uniknąć uciążliwego procesu. Działamy fair play i zawsze dążymy do porozumienia, by nie narażać Cię na zerwanie kontaktów handlowych. Zlecenie inkaso możesz złożyć w prosty sposób poprzez formularz online.

Warunki płatności są negocjowane między stronami transakcji. Przed podjęciem zlecenia możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z faktoringu JITpay™, dostępnego dla 98% ofert frachtów. Po wykonaniu transportu możesz przekazać swoje faktury bezpośrednio do firmy JITpay™, która za niewielką opłatą ureguluje je w krótkim czasie!

Do góry