TIMOCOM Marketplace dla spedytorów

Co TIMOCOM oferuje spedycjom?

Co sekundę na naszej Giełdzie Transportowej publikowanych jest nawet 11 nowych ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. To aż do 1.000.000 ofert każdego dnia!

Chcesz pozyskiwać nowych klientów i znajdować dopasowane zlecenia transportowe? Dołącz do TIMOCOM Marketplace! Z nami zwiększysz wykorzystanie swoich pojazdów nawet o 30% i zmniejszysz emisję CO₂ o 20% na kilometr. Do korzystania z naszych rozwiązań nie potrzebujesz dodatkowej infrastruktury IT, ponieważ możesz wygodnie logować się z urządzeń stacjonarnych i mobilnych, a także zintegrować Marketplace z Twoim oprogramowaniem logistycznym.

  • Wyłącznie sprawdzeni kontrahenci 
  • Cyfrowe zarządzanie zleceniami transportowymi
  • Dostęp 24/7

Twoje korzyści

Godni zaufania partnerzy

Sieć bezpieczeństwa TIMOCOM zapewni Ci przejrzystość, ochronę i zaufanie w relacjach biznesowych. Przywiązujemy dużą wagę do sprawdzenia wiarygodności naszych użytkowników. Przed podpisaniem umowy wszyscy nasi klienci przechodzą szczegółową weryfikację.

Monitoring Przesyłek Live

Zaoferuj swoim partnerom biznesowym większą przejrzystość i bezpieczeństwo planowania dzięki opcji monitoringu ładunków w czasie rzeczywistym. Oblicz i udostępnij czas przybycia (ETA), monitoruj własne transporty lub skonfiguruj automatyczne raporty o statusie ładunku bez utraty kontroli nad swoimi danymi.

Proste i szybkie zarządzanie procesami

Od planowania poprzez realizację, aż do rozliczenia: TIMOCOM Marketplace oferuje kompleksowe zarządzanie transportem w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzisz czas i szybciej osiągniesz swoje logistyczne cele.

Łatwo znajduj partnerów biznesowych w profesjonalnej sieci TIMOCOM Marketplace

Nie przegap najkorzystniejszych zleceń! Dołącz do sieci ponad 55.000 firm, które już korzystają z największej w Europie Giełdy Transportowej.

Wyszukiwarka ładunków i pojazdów

W naszym Marketplace znajdziesz nawet do 1.000.000 ofert frachtów i pojazdów dziennie! Zobacz przykładowe z nich na interesujących Cię relacjach.

W jaki sposób TIMOCOM pomaga spedycjom w pokonywaniu codziennych wyzwań:

Spedytorzy pozyskują stałych kontrahentów dzięki przetargom

Pozyskuj kontrahentów do regularnej współpracy


Spedytorzy przydzielają i znajdują zlecenia transportowe w TIMOCOM Marketplace

Zaoferuj fracht lub przestrzeń ładunkową

Udostępnij pojazdy do trackingu

Monitoring pojazdów: sytuacja win - win

W momencie gdy udostępnisz dane GPS swojemu partnerowi biznesowemu, będzie on miał dostęp do informacji online o aktualnym położeniu pojazdu z ładunkiem. Zapewnia to przejrzystość procesu transportowego i tym samym buduje wzajemne zaufanie.

Dokładniej planuj trasę i obliczaj koszty

Dokładniej planuj trasę i obliczaj koszty

Planowanie i obliczanie tras nie musi już stanowić wyzwania. Dzięki TIMOCOM zaplanujesz trasę bezpośrednio z oferty frachtu, zlecenia transportowego lub przetargu i obliczysz wszystkie związane z nią koszty. Nasz planer uwzględnia ograniczenia i utrudnienia w ruchu oraz inne indywidualne parametry trasy.

Zarządzaj zleceniami transportowymi w pełni cyfrowo

Zarządzaj cyfrowo zleceniami transportowymi

Dzięki cyfrowym Zleceniom Transportowym możesz komunikować się ze swoimi partnerami biznesowymi w czasie rzeczywistym w 27 językach. Redukujesz tym samym obieg papierowych dokumentów, unikasz błędów i nieporozumień, a w konsekwencji zwiększasz efektywność. W każdej chwili masz dostęp do wszystkich istotnych informacji, możesz szybciej podejmować decyzje oraz dzielić się nimi ze swoimi partnerami biznesowymi.

Gwarancja płatności dzięki faktoringowi

Otrzymuj pieniądze na czas i zachowaj płynność finansową

Już ponad 55.000 międzynarodowych klientów zaufało TIMOCOM

Patrick Andres, Andres Logistics

„Giełda TIMOCOM umożliwia nam wyszukiwanie lub oferowanie pojazdów w całej Europie, a tym samym unikanie pustych przebiegów. W rzadkich przypadkach, gdy płatnicy zalegają z płatnościami, pomaga nam również Serwis Inkaso TIMOCOM”.

Patrick Andres, Andres Logistics

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Abyśmy mogli zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, firmy chcące pracować z Marketplace muszą spełnić szczególne wymagania. Dostęp do naszych produktów jest z reguły możliwy dopiero po 6 miesiącach istnienia firmy. Najważniejsze dokumenty biznesowe (różne w zależności od rodzaju przedsiębiorstwa) są sprawdzane przed zawarciem umowy. Jeżeli szybko nam je dostarczysz, możesz uzyskać dostęp w ciągu kilku dni. Korzystanie z TIMOCOM Marketplace nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury IT.

Miesięczna opłata za korzystanie z TIMOCOM Marketplace zależy od liczby użytkowników, minimalnego okresu obowiązywania umowy oraz cyklu płatności. Odpowiednią ofertę dla Twojej firmy możesz dopasować w naszym sklepie online.

Tak, oczywiście! Aktualny stosunek ilości ofert frachtów do wolnych powierzchni ładunkowych na rynku transportu drogowego można w każdej chwili sprawdzić w Barometrze Transportowym TIMOCOM. Pokazuje on także relacje międzynarodowe między 46 krajami Europy. Dzięki temu narzędziu możesz skuteczniej planować dyspozycję i na bieżąco śledzić sytuację na rynku. Ponadto znajdziesz tu dane, będące doskonałą podstawą negocjacji cenowych i kalkulacji.

Ceny negocjowane są bezpośrednio pomiędzy partnerami biznesowymi. W TIMOCOM Marketplace znajdziesz oferty z pierwszej ręki - po korzystnych stawkach.

TIMOCOM jest neutralnym dostawcą oprogramowania, dzięki któremu ponad 156.000 międzynarodowych użytkowników oferuje frachty i przestrzeń ładunkową. TIMOCOM nie pośredniczy w zawieraniu zleceń, lecz jedynie udostępnia w tym celu Road Freight Maretplace.

Warunki płatności są negocjowane między stronami transakcji. Przed podjęciem zlecenia możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z faktoringu, dostępnego dla 98% ofert frachtów. Po wykonaniu transportu możesz przekazać swoje faktury bezpośrednio do firmy JITpay™, która ureguluje je w krótkim czasie za niewielką opłatą.

Do góry