01.07.2015

Tytuł "Najlepsza Marka" po raz siódmy wędruje do TimoCom

Czytelnicy kolejny raz wyróżnili firmę w kategorii "Giełda transportowa"

(2)

Erkrath, 16.06.2015 - TimoCom ponownie wyróżniony. To już 7. z rzędu nagroda "Najlepszej Marki" w kategorii "Giełda transportowa". Głos na niemiecką spółkę oddało 8.430 czytelników czasopism lastauto omnibus, trans aktuell i FERNFAHRER. Dzięki temu największa w Europie platforma transportowa stanęła na podium tuż obok takich rynkowych gigantów jak Mercedes-Benz czy Schmitz Cargobull, które także zdobyły trofea w swoich kategoriach.

Przyznawana przez wydawnictwo ETM nagroda dedykowana jest innowacyjnym produktom i usługom dla branży transportowej. Ważną rolę odgrywa tutaj właśnie TimoCom ze swoją giełdą TC Truck&Cargo®. 11 czerwca podczas uroczystego wręczenia nagród w kopalni złota w Fellbach, Dyrektor Marketingu Christof Thesinga odebrał statuetkę komentując: "To dla nas wielki zaszczyt, że czytelnicy już po raz 7 wyróżniają nas w kategorii "Giełda transportowa", tym bardziej, że głosują osoby, które na co dzień korzystają z naszych programów. Nie ma lepszego dowodu uznania. Cieszę się, że wartość naszego przedsiębiorstwa została ponownie doceniona." I z przymrużeniem oka dodaje: "Nawiasem mówiąc, mam nadzieję, że nie sprawdzi się powiedzenie że 'po siedmiu latach tłustych nadchodzi siedem lat chudych'..." 

Tracking, mobilny dostęp i różnorodność ofert

W tym roku spółka TimoCom zdobyła punkty przede wszystkim za mobilny dostęp do programu oraz dalszy rozwój zintegrowanego z giełdą transportową modułu kalkulacyjno - trackingowego TC eMap®. Chief Representative firmy Marcel Frings potwierdza opinię czytelników: "To, że wersja mobilna tak dobrze się przyjęła, widać po stale rosnącej liczbie użytkowników. Poprzez aplikację barometru transportowego do programu regularnie loguje się ponad 4.200 osób realizujących swoje zadania poza biurem. Mają oni dostęp do 450.000 ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych w całej Europie." Ponadto w TC eMap® wciąż przybywa zarówno użytkowników jak i partnerów telematycznych: "Nasi klienci mogą wyświetlić już ponad 130 różnych systemów GPS na jednej mapie. Na tegoroczny wynik wpływ miało także poprawienie funkcjonalności i przejrzystości samego programu" kontynuuje Frings.

Widać zatem, że to właśnie połączenie różnorodności ofert frachtów i wolnych pojazdów oraz wielu innowacyjnych  narzędzi jest siłą napędową firmy,  która co roku pcha ją do przodu. Już teraz zostało stworzone  nowe narzędzie komunikacyjne, które czeka w przedbiegach, by w niedalekiej przyszłości awansować do standardów szybkiej i nieskomplikowanej wymiany informacji wewnątrz branży - i, miejmy nadzieję, w przyszłym roku zapewnić firmie 8. wyróżnienie w plebiscycie na "Najlepszą Markę".

 

Pobierz informację prasową
Do góry