27.10.2023

TIMOCOM: Your Perfect Match na TransLogistica 2023

Odwiedź nas i znajdź idealne rozwiązania dla Twojej firmy!

TIMOCOM TEam na TransLogistica

Do początku 2024 roku globalny rynek logistyki osiągnie wartość blisko 10 mln USD. Ponad 50% uczestników łańcucha dostaw deklaruje, że w najbliższych miesiącach będzie inwestować w rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz wspomagające widoczność łańcucha dostaw E2E. 

Jednocześnie niejednoznaczne perspektywy geopolityczne i ekonomiczne na nadchodzący rok każą planować budżet z dużą ostrożnością. 

Co to oznacza dla polskich firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych? Jak utrzymać płynność finansową, a przy tym nie dać się wyprzedzić konkurencji? Co zrobić, by skutecznie zredukować puste przebiegi, znajdować idealnie dopasowane ładunki lub pojazdy 
i nie martwić się o płatność za zlecenie? Jakie rozwiązania cyfrowe wybrać, by skutecznie zrealizować swoje cele biznesowe w 2024?

Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz w TIMOCOM! 

Spotkaj się z TIMOCOM na największym wydarzeniu branżowym w naszej części Europy!

Odwiedź nasze stoisko na targach TransLogistica Poland i znajdź idealne rozwiązania 
dla Twojej firmy!

Kiedy?

  • 07-08 listopada godz. 10.00-16.30

  • 09 listopada 10.00-15.00

Gdzie? 

  • EXPO XXI Warszawa,

    ul. I. Prądzyńskiego 12/14

  • Hala 1 Stoisko H1

     

Nie stój w kolejce – zarezerwuj termin spotkania już teraz! Uwaga – umówienie spotkania nie jest równoznaczne z rejestracją na targi.

Trendy w logistyce 2024 – poznaj je z wyprzedzeniem!

Sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, a może jeszcze co innego? Ciekawi Cię, co będzie napędzać branżę TSL w najbliższych kilkunastu miesiącach? W takim razie przyjdź 07 listopada o 12:00 do hali 4 i koniecznie wysłuchaj prelekcji naszych specjalistów, którzy wzięli pod lupę najnowsze trendy w transporcie i logistyce.

 

Jak zarobić więcej na transporcie dzięki ekologicznym rozwiązaniom?

Czy wiesz, że dzięki powszechnym, w tym już posiadanym narzędziom możesz nie tylko zminimalizować negatywny wpływ transportu na środowisko, ale także zoptymalizować codzienne koszty? Jeśli chcesz poznać rozwiązania przyjazne dla natury i firmowego budżetu, dołącz do naszego audytorium 08 listopada o 10:50 w hali 4 podczas prelekcji eksperta TIMOCOM.

Z nami znajdziesz swój #Perfect_Match

Do zobaczenia!

Pobierz informację prasową
Do góry