09.04.2013

TimoCom rozszerza TC eMap® o funkcję Trackingu

Znana nazwa, zupełnie nowa zawartość

(3)

Düsseldorf 2013-04-08. TimoCom Soft- und Hardware GmbH dalej sie rozwija. Pod koniec ubiegłego roku usługodawca wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® wprowadził na rynek największą w Europie, już na samym starcie, giełdę powierzchni magazynowych. W lipcu tego roku TimoCom ogłosi kolejną innowację: firma całkowicie zmieniła swój moduł kalkulacyjny tras TC eMap® i rozszerzyła go o funkcję Trackingu (monitorowanie pojazdów).

To rzekomo niewielkie rozszerzenie, po bliższym przyjrzeniu się, okazuje się nie lada sensacją! Po raz pierwszy w TC eMap® dane różnych, zazwyczaj niekompatybilnych, systemów telematycznych będą wyświetlane na jednej neutralnej platformie. Dzięki temu klienci TimoCom będą mogli w przyszłości w każdej chwili śledzić własne, ale też obce pojazdy. Wcześniej konieczne było nieustanne klikanie między wieloma portalami i aplikacjami, teraz oferty najważniejszych europejskich usługodawców telematycznych zebrane są w przejrzysty sposób w jednej aplikacji. Tym samym męczące i czasochłonne telefonowanie należy już do przeszłości.

Kompletne rozwiązanie dla branży transportowej
Dzięki nowemu TC eMap® TimoCom stał się ostatecznie kompleksowym usługodawcą. Ze swoimi trzema platformami on-line dla rynku spot, kontraktowego oraz powierzchni magazynowych, firma z Düsseldorfu pokrywa kompletne zapotrzebowanie na możliwości zleceń dla branży transportowej. Także w nowym TC eMap® drzemie duży potencjał wydajności. Oprócz funkcji Trackingu nie zmieniają się bowiem znane już możliwości kalkulacji kosztów i planowania tras. Ten całościowy pakiet pokaże jasno, że kto w branży transportowej i logistycznej stawia na wydajność oraz oszczędność czasu i pieniędzy w drodze, nie potrzebuje nic innego poza TimoCom.

Pobierz informację prasową
Do góry