22.11.2022

TIMOCOM na TRANSLOGISTICA 2022

Trzy dni pozytywnej energii i konstruktywnych spotkań

DF3A4594-Edit

Logistyka to nie hazard. W branży TSL nie warto zdawać się na los – zamiast tego lepiej postawić na sprawdzonych partnerów i nowoczesne rozwiązania. O tym właśnie rozmawialiśmy z naszymi Klientami i wszystkimi Gośćmi, którzy odwiedzili nasze stoisko na TransLogistica 2022 – największych targach branżowych w regionie.

Spotykając się osobiście z naszymi Klientami, mogliśmy nie tylko lepiej pokazać im pełnię możliwości naszych nowych rozwiązań, ale także zebrać od nich konstruktywny feedback, który pomoże nam doskonalić naszą ofertę w przyszłości. – Paweł Rydelek, Team Leader Customer Service

Udostępnij na ...

Mim, Berta, Bert i reszta drużyny marzeń

Naszą firmę reprezentowali specjaliści z różnych obszarów, którzy wsłuchiwali się w głos odwiedzających i pomagali znaleźć jak najlepsze rozwiązania dla ich logistycznych wyzwań. Naszych ekspertów wspierali w tym roku przesympatyczni Berta i Bert oraz niezawodny mim, który z przewoźnikami i spedytorami rozumie się bez słów. Stoisko TIMOCOM cieszyło się ogromnym powodzeniem, a my wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia i pomysły.

This is an embedded image

Berta i Bert - maskotki TIMOCOM
 

TOP 3 dla Klientów TIMOCOM: #WEBlogIN, nowy interfejs Giełdy Transportowej i faktoring

Niezwykle miło nam było gościć osoby, które na co dzień korzystają z TIMOCOM Marketplace (niektóre od ponad 20 lat!), a także tych, którzy dopiero zainteresowali się naszą ofertą. W tym roku rozmowy z odwiedzającymi stoisko koncentrowały się głównie wokół trzech obszarów: nowego sposobu logowania, zmodernizowanego interfejsu Giełdy Transportowej oraz faktoringu.

- Każda innowacja w takim narzędziu jak TIMOCOM Marketplace wymaga zmiany przyzwyczajeń użytkowników, a w rezultacie inwestycji odpowiedniej ilości czasu. Spotykając się osobiście z naszymi Klientami, mogliśmy nie tylko lepiej pokazać im pełnię możliwości naszych nowych rozwiązań, ale także zebrać od nich konstruktywny feedback, który pomoże nam doskonalić naszą ofertę w przyszłości. To co najbardziej cieszy, to fakt, że zarówno weblogin, jak i nowa odsłona Giełdy Transportowej spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem użytkowników. To właśnie ich komfort pracy jest dla nas najważniejszy! – mówi Paweł Rydelek, Team Leader Customer Service.

Na temat faktoringu w TIMOCOM, a także innych rozwiązań pomagających utrzymać płynność finansową przedsiębiorstwa w transporcie, nasi dwaj specjaliści wygłosili na targach krótką prezentację, która także cieszyła się zainteresowaniem.

- Czasy dla branży są niełatwe, dlatego bezpieczeństwo finansowe firm jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu. Staramy się wspierać naszych Klientów również w tym obszarze, zapewniając dostęp do sprawdzonych partnerów biznesowych, ofert z pierwszej ręki oraz wspomnianego faktoringu, który daje gwarancję płatności za zlecenie nawet w 24 h – zarówno dla faktur w euro, jak i w złotówkach. – komentuje Radosław Groński, Team Leader Marketingu.


Klienci są dla nas najważniejsi!

- TransLogistica to ważne dla całej branży wydarzenie, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Po długim okresie pandemii była to wspaniała okazja do lepszego poznania naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, wsłuchania się w ich potrzeby i nawiązania z nimi bliższych relacji. – podsumowuje Anna Kuczyńska, Event Manager, organizatorka naszego stoiska.

Do Wrocławia wróciliśmy lżejsi o parę kilogramów kawy i kilkanaście kartonów gadżetów, za to bogatsi o wiele cennych spostrzeżeń i wskazówek od Użytkowników TIMOCOM Marketplace. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i do zobaczenia za rok!

Pobierz informację prasową

G.R.

Do góry