18.07.2016

TC eBid® ponownie nagrodzone znakiem jakości BMEnet GmbH

Długoterminowe zlecenia transportowe zostały wyróżnione

(1)

Erkrath, 24.06.2016 – internetowa platforma do przetargów transportowych firmy TimoCom została po raz kolejny wyróżniona znakiem jakości "zakup ładunków" przez BMEnet GmbH, Zrzeszenie Gospodarki Materiałowej Zakupów i Logistyki e.V. Już czwarty raz z rzędu bazująca na internecie platforma do przetargów transportowych, zdała z wyróżnieniem egzamin jakości tego branżowego zrzeszenia.  TimoCom Soft- und Hardware GmbH jest zatem w dalszym ciągu certyfikowaną firmą w zakresie "Oprogramowań i platform", która stoi na straży jakości platform transportowych.

Regularne przetargi transportowe jako wartość dodana
Wewnątrz platformy transportowej TimoCom firmy nadawcze i spedycje ogłaszają długoterminowe zlecenia dla usługodawców transportowych w całej Europie. W ten sposób docierają oni do sieci logistycznej obejmującej ponad 36.000 sprawdzonych firm. Dzięki regularnym zleceniom transportowym klienci TimoCom mają szansę na zwiększenie swoich możliwości biznesowych, zyskują większą pewność planowania i efektywnie wykorzystują flotę swoich pojazdów. Platforma przetargowa jest ponadto pomocnym narzędziem do ustalania ceny rynkowej i potrzeb analitycznych. Stałe zlecenia dodatkowo wpływają na wzrost wydajności i efektywności w przedsiębiorstwach transportowych.  

Znak jakości BMEnet jako wyznacznik jakościowego standardu
Znak jakości firmy BMEnet GmbH przyznawany jest rozwiązaniom programowym, służącym do optymalizacji zakupów oraz logistyki. Certyfikat udzielany jest na podstawie standardowych i obiektywnych kryteriów z jasno określonymi wymaganiami. Przyznawany znak jakości zwiększa tym samym przejrzystość rynkową i zaufanie przy wyborze producenta oprogramowań.
Użytkownik zyskuje pewność, że otrzyma oprogramowanie o sprawdzonym standardzie. Nagrodzeni usługodawcy mogą natomiast udowodnić klientom jakość swoich produktów.

Pobierz informację prasową
Do góry