06.03.2017

System telematyczny Ctrack dostępny już teraz w module kalkulacyjno - trackingowym TimoCom

Połączenie dwóch gigantów

(4)

Erkrath, 06.03.2017 - TimoCom zintegrował dla swoich klientów już ponad 200 systemów telematycznych. Ctrak jest kolejnym dużym graczem wśród dostawców telematycznych, który za pomocą interfejsu został połączony z platformą transportową.

Z ponad 1.000.000 sprzedanych systemów na sześciu kontynentach i w ponad 55 krajach, przedsiębiorstwo Ctrak wchodzące w skład grupy Inseego Corp. (Nasdaq: INSG), należy  do wiodących oferentów rozwiązań telematycznych na świecie. Wizja: być dostawcą innowacyjnych rozwiązań, który w prosty sposób łączy ludzi z informacjami. Z tego powodu dla tego dostawcy telematycznego z siedzibą główną w południowej Afryce, logicznym krokiem było stanie się, poprzez interfejs, częścią największej platformy transportowej w Europie: "Jako dostawca rozwiązań Software-as-a-Service (SaaS) my również jesteśmy częścią przemysłu 4.0 i tym samym przyczyniamy się także do wciąż rosnącej cyfryzacji i połączenia siecią wszystkich branż. Czujemy się w obowiązku wspierania naszych klientów w tym, by z Ctrak znaleźli się w cyfrowym świecie. Dlatego było dla nas całkiem jasne, że za pomocą interfejsu połączymy się z TimoCom i dzięki temu zaoferujemy naszym wspólnym klientom kolejne korzyści", wyjaśnia Maria Johanning, prezes firmy Ctrack Deutschland GmbH.

Połączenie z siecią to wartość dodana
Dzięki zintegrowanemu modułowi trackingowemu, wszystkie powszechnie stosowane systemy telematyczne są połączone na największej w Europie platformie transportowej. Umożliwia to klientom widzenie różnych dostawców telematycznych w jednym miejscu bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami. Wszystkie ważne dane dotyczące położenia, są prezentowane w przejrzysty  i spójny sposób, co przedstawia się jako szczególnie komfortowe przy współpracy z podwykonawcami. Ponadto nieprzerwana dostępność  do lokalizacji pojazdu  jest gwarancją bezpieczeństwa wpływającą na rozwój relacji biznesowych. Tak więcwartością dodaną jest nie tylko połączenie w sieć zleceniodawcy i zleceniobiorcy lecz także połączenie między TimoCom i Ctrack.

Pobierz informację prasową
Do góry