17.03.2023

Jak dotrzeć do sprawdzonych przewoźników z 46 krajów?

Poznaj nasze rozwiązania dla handlu i produkcji

TIMOCOM na Retail Summit 2023

TIMOCOM, jako dostawca największej Giełdy Transportowej w Europie, łączy w sieć ponad 53.000 zweryfikowanych firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych z 46 krajów. 154.000+ naszych użytkowników wystawia każdego dnia aż do 1.000.000 ofert ładunków i wolnych pojazdów.

29-30 marca 2023 będziemy na kongresie Retail Summit w Double Tree by Hilton w Warszawie! Spotkaj się z nami przy stoisku nr 42 i porozmawiaj z ekspertami o rozwiązaniach dla Twojej firmy.

Jako nadawca ładunków zyskasz w TIMOCOM łatwy dostęp do sprawdzonych przewoźników z całej Europy, wystawisz przetarg bez dodatkowych opłat, ubezpieczysz towar i otrzymasz możliwość monitorowania Twoich ładunków w czasie rzeczywistym.
 

TIMOCOM na Retail Summit 2023 – co mamy do zaoferowania?

TIMOCOM od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania, które czynią międzynarodową logistykę inteligentną, bezpieczną i prostą. Jesteśmy ważnym partnerem zarówno dla firm transportowych i spedycyjnych, jak i dla przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. Zaufały nam takie marki jak: Zalando, DHL, Schmitz Cargobull, Lekkerland, IBIS.

Jako nadawca ładunków zyskasz u nas łatwy dostęp do sprawdzonych przewoźników z całej Europy, wystawisz przetarg bez dodatkowych opłat, ubezpieczysz towar i otrzymasz możliwość monitorowania Twoich ładunków w czasie rzeczywistym.

Jako zleceniobiorca znajdziesz frachty na trasach międzynarodowych i krajowych, a dzięki korzystnemu faktoringowi otrzymasz płatność za zlecenie już w 24h.


O kongresie

Retail Summit jest wydarzeniem przeznaczonym przede wszystkim dla przedsiębiorców z branży handlowej. Gromadzi ekspertów z sektora handlu detalicznego z wielu krajów. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji na ponad 1400 uczestników czeka 180 prelegentów m.in. z zakresu łańcucha dostaw, e-commerce, innowacji cyfrowych i zrównoważonego rozwoju.

Pobierz informację prasową
Do góry