29.06.2015

Nowe korzyści – współpraca TimoCom z interLAN

(1)

Erkrath – Poznań, 29.06.2015: Spółka TimoCom, największa platforma transportowa w Europie, nawiązała współpracę z firmą interLAN, jednym z czołowych polskich producentów oprogramowania klasy TMS. Celem partnerstwa jest udostępnienie użytkownikom obu produktów funkcji, która usprawniłaby i zautomatyzowała przepływ informacji pomiędzy systemami.

I udało się! System interLAN SPEED został zintegrowany z giełdą TC Truck&Cargo®. Korzyści płynących z tego rozwiązania jest kilka. Przede wszystkim dla użytkowników obu programów oznacza to koniec podwójnego wpisywania danych dotyczących oferowanych frachtów i wolnych pojazdów. Od teraz, wprowadzając dane do systemu interLAN, można jednym kliknięciem automatycznie umieścić je na platformie TimoCom. Tym samym integracja systemów pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować codzienne procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, a także podnieść jakość obsługi klienta.

Współpraca tych dwóch znaczących dostawców oprogramowań dla branży transportowej jest wynikiem rosnących potrzeb rynku. TimoCom dbając o wysoki standard swoich usług i wychodząc naprzeciw wymaganiom, które stawiają użytkownicy platformy, nieustannie podnosi jakość swoich programów, dając swoim klientom możliwość korzystania z jak najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań. „Cieszymy się, że dzięki takim decyzjom branża transportowa może jeszcze bardziej optymalizować i usprawniać swoje procesy. Automatyzacja pewnych czynności pozwala naszym użytkownikom skupiać się na innych, istotnych dla biznesu obszarach, a tym samym osiągać przewagę konkurencyjną” komentuje integrację Dariusz Korbut, Dyrektor Przedstawicielstwa TimoCom na Polskę, kraje Bałtyckie i kraje WNP.

Pobierz informację prasową
Do góry