07.09.2016

Na targach IAA Nutzfahrzeuge TimoCom zaprezentuje swoją największą tegoroczną nowość

Nowa funkcja na platformie transportowej

(4)

Erkrath, 12.09.2016 – Ciągła optymalizacja platformy transportowej to dla firmy TimoCom - dostawcy usług IT, najwyższy priorytet. W czasach gdy koncepcja Logistyki 4.0 jest coraz bardziej powszechna, tematy takie jak automatyzacja, wzajemna wymiana danych i digitalizacja, nabierają dla branży TSL niespotykanego do tej pory znaczenia. By sprostać wymaganiom jakie stawia przyszłość, zmiany w tych obszarach wymagają od platformy transportowej TimoCom równie innowacyjnych rozwiązań. Rezultatem tych działań będzie prezentacja na targach IAA Nutzfahrzeuge 2016 najnowszej funkcji TimoCom.

Od 22 do 29 września organizatorzy IAA Nutzfahrzeuge (Miedzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych) zapraszają entuzjastów transportu i logistyki do Hanoweru. TimoCom zainspirował się tegorocznym mottem targów IAA "Pomysły są naszą siłą napędową". Naszą nowością chcemy przyspieszyć cyfrową transformację naszej platformy i przygotować naszych klientów do wejścia w erę Logistyki 4.0, zapowiada Marcel Frings, rzecznik prasowy firmy TimoCom.

Odwiedź nasze stoisko

Zespół TimoCom zaprezentuje na stoisku C32 w hali 3 najnowszą funkcję w obrębie największej w Europie platformy transportowej, która znacząco ułatwi codzienną pracę ponad 110.000 użytkowników. Przedstawiciele TimoCom będą do dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, a także dołożą wszelkich starań, aby wszyscy odwiedzający i zainteresowani mogli bezpośrednio wypróbować platformę wraz z jej aplikacjami, a zwłaszcza jej najnowszą funkcję.
Wizyta na stoisku TimoCom to absolutna konieczność zarówno dla spedytorów, przewoźników jak i załadowców oraz usługodawców transportowych i logistycznych! Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane transportem osoby do indywidualnych rozmów i konsultacji, na temat wykorzystania możliwości platformy TimoCom do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

W tym roku po raz pierwszy w ramach IAA Nutzfahrzeuge zaprezentowana będzie nowa platforma networkingowa Match & Meet. Dzięki niemu wystawcy i zwiedzający będą mogli wzajemnie nawiązać kontakty biznesowe lub ustalić terminy spotkań przy stoiskach. TimoCom również zarejestrował się na tym portalu jako wystawca. Jest to znakomita okazja, by nawiązać kontakty z usługodawcami IT jeszcze przed targami.

Pobierz informację prasową
Do góry