02.05.2015

Liczby mówią same za siebie

Podczas Targów Transportu i Logistyki 2015 TimoCom zaprezentuje innowacyjne rozwiązania IT

(2)

Erkrath, 02.05.2015 – Od 18 lat jakość i ilość oferowanych usług to nadrzędna zasada obowiązująca w TimoCom. Przejawia się ona nie tylko w postępie technicznym, ale także w przedsiębiorczości firmy. Nic więc dziwnego, że dzięki największej w Europie platformie transportowej oraz należącym do niej produktom i serwisom TimoCom od lat utrzymuje tytuł rynkowego lidera. Niewątpliwie do tego sukcesu przyczynia się ponad 100.000 użytkowników, którzy każdego dnia korzystają z puli nawet 450.000 ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. Jak bardzo niezbędne w codziennej pracy są oferowane przez TimoCom rozwiązania i w jaki sposób przyczyniają się one do osiągnięcia sukcesu w branży, mogą przekonać się odwiedzający tegoroczne Targi Transportu i Logistyki w Monachium.

W dniach od 5. do 8. maja TimoCom zaprezentuje produkty, które sprawdzą się w każdym zaangażowanym w transport przedsiębiorstwie.  Na specjalnie przygotowanym stoisku będzie można na różnych urządzeniach przetestować TC Truck&Cargo®, TC eBid®, giełdę magazynową i TC eMap®. Ale to jeszcze nie wszystko. W programie czeka też wiele dodatkowych funkcji, nowi dostawcy telematyczni,  a także inne, bardzo popularne rozwiązania. Chief Representative firmy Marcel Frings uważa, że to tegoroczne wydarzenie branżowe będzie bardzo interesujące dla odwiedzających:  "Oferujemy paletę produktów, które pod względem aktualności, rozmiaru i zasięgu są nie do przebicia. TimoCom oznacza bezpieczeństwo i efektywność na europejskim rynku, co chętnie zaprezentujemy odwiedzającym targi.

 

Można powiedzieć, że dla przedsiębiorstw transportowych wizyta na stoisku 317/418 w hali A5 jest wręcz obowiązkowa. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego stoiska nie tylko spedytorów i przewoźników, ale również przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe oraz usługodawców transportowych i logistycznych. Jednym słowem wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem i oferowaniem zleceń.

 

Pobierz informację prasową
Do góry