30.05.2019

TIMOCOM na targach Transport Logistic 2019 w Monachium

Pierwszy System Smart Logistics w Europie prezentuje nowe rozwiązania

(1)

Erkrath, XX.4.2019 – Kiedy branża logistyczna spotka się w Monachium w dniach od 4 do 7 czerwca na targach transport logistic 2019, TIMOCOM wystąpi pod hasłem "One system. One network. One future.“ Na odwiedzających te światowe targi, w hali A5 na stoisku 317/418, czeka dopasowana do potrzeb klientów nowa strona startowa Systemu, najnowsze funkcje Smart Apps oraz dwukierunkowy interfejs dla zleceń transportowych.

"W tym roku szczególnie cieszymy się z możliwości udziału w targach transport logistic w Monachium. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym rozwiązaniom w Smart Apps i interfejsach wykonujemy kolejny istotny krok w kierunku Augmented Logistics", komentuje rzecznik prasowy firmy TIMOCOM, Gunnar Gburek.

„One system. One network. One future.“
Targi transport logistics są sceną dla światowej premiery najnowszych rozwiązań dla branży TSL. Tę okazję wykorzystuje TIMOCOM i w przedpremierowym pokazie prezentuje min. swoją całkowicie zmienioną stronę startową Systemu. Dla ponad 130.000 użytkowników oznacza to intuicyjne i uporządkowane korzystanie z Smart Apps w Systemie, które są niezbędne podczas przebiegu całego procesu transportowego.

Ponadto wraz z rozpoczęciem targów TIMOCOM rozbuduje Smart App Zapytania o transport uruchamiając nową funkcję, dzięki której zleceniobiorca będzie mógł zdefiniować własne grupy odbiorców. Umożliwi to stopniową i zautomatyzowaną wysyłkę zapytań o transport do wybranych odbiorców, począwszy od najmniejszej grupy faworyzowanych kontrahentów, aż do największej, czyli wszystkich usługodawców w Systemie. Oszczędzi to czas i znacząco przyspieszy codzienną pracę.

To co dotyczy digitalizacji, dotyczy również europejskiej logistyki: Interfejsy to kluczowa technologia. Dlatego TIMOCOM wraz z renomowanymi partnerami takimi jak Cargoclix i Krone Telematics, dąży do wspólnego celu, jakim jest budowanie efektywnych procesów logistycznych w całej Europie poprzez Smart Apps Tracking i Giełda transportowa.

Dopełnieniem tegorocznych nowości prezentowanych na targach będzie dwukierunkowy interfejs Smart API Zlecenia transportowe, który umożliwi klientom dotarcie do ponad 43.000 potencjalnych partnerów biznesowych. Odbywa się to za pośrednictwem znanego interfejsu użytkownika własnego oprogramowania logistycznego, które jest połączone z Systemem Smart Logistics. Dla tej nowości TIMOCOM pozyskał pięciu partnerów: Doll + Leiber, Lavid Software, Transdata, C-Informationssysteme i Logistiqo, którzy już testują to rozwiązanie i korzystają z jego wartości dodanych.

 

We wrześniu ubiegłego roku, na targach IAA Pojazdy Użytkowe 2018, przedsiębiorstwo IT z Erkrath koło Düsseldorfu poinformowało o zmianie swojej strategii rozwoju. Teraz wkracza w kolejną fazę, z którą wiąże się wiele nowych możliwości w Systemie Smart Logistics. "W tym roku szczególnie cieszymy się z możliwości udziału w targach transport logistic w Monachium. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym rozwiązaniom w Smart Apps i interfejsach wykonujemy kolejny istotny krok w kierunku Augmented Logistics", komentuje rzecznik prasowy firmy TIMOCOM, Gunnar Gburek.

 

Pobierz informację prasową
Do góry