Nowa aplikacja w TimoCom - TC Transport Order®

Platforma transportowa stała się platformą transakcyjną

Udostępnij na ...
09.05.2017

Erkrath, 9.5.2017 – tajemnica została ujawniona: największa w Europie platforma transportowa TimoCom rozszerzona o nową aplikację! TimoCom uruchamiając w lecie TC Transport Order® umożliwi swoim ponad 120.000 użytkownikom realizowanie transakcji w całości w formie cyfrowej na platformie. To kamień milowy, którym TimoCom tworzy fundamentalną wartość dodaną w zakresie cyfrowej optymalizacji procesów dla swoich klientów.

Udostępnij na ...

Po raz pierwszy nowa aplikacja umożliwi partnerom biznesowym realizowanie swoich zleceń transportowych bezpośrednio wewnątrz platformy transportowej, dzięki czemu cyfrowe połączenie pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą stanie się znacznie efektywniejsze. "Wprowadzenie TC Transport Order® przyczyni się do cyfrowego rozwoju platformy transportowej. Dla naszych klientów oznacza to przede wszystkim znaczną oszczędność czasu jak i kosztów procesów, bowiem dzięki przeniesieniu całego procesu na drogę cyfrową, nastąpi unifikacja procesu przetwarzania danych”, wyjaśnia Gunnar Gburek, Company Spokesman firmy TimoCom.

Cyfrowe poszukiwanie transportu i centralne zarządzanie zleceniami
Składanie zapytań transportowych w TC Transport Order® umożliwi zleceniodawcom poszukiwanie transportu jednocześnie u wielu partnerów - w czasie rzeczywistym i na podstawie aktualnych cen w danym dniu, a następnie wybranie spośród wszystkich otrzymanych ofert tej odpowiedniej. Również potencjalni usługodawcy dzięki otrzymaniu konkretnych zapytań będą mieli szanse na dodatkowe transakcje. Cyfrowy uścisk dłoni otworzy drogę do zarządzania zleceniami w TC Transport Order®. Obaj partnerzy biznesowi będą mieli podgląd na wszystkie zlecenia transportowe i ich aktualny status. W każdej chwili będą mogli centralnie zarządzać nimi na platformie transportowej. Ponadto użytkownicy TimoCom będą otrzymywać w przyszłości powiadomienia o istotnych zdarzeniach wewnątrz platformy transportowej.

Od początku lipca TC Transport Order® zasadniczo zoptymalizuje przebieg procesów biznesowych pomiędzy przewoźnikami, spedytorami i przedsiębiorstwami załadowczymi, wnosząc powiew świeżości w codzienną pracę z platformą transportową TimoCom.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej