28.06.2016

ZMPD i TimoCom – nadal razem

TimoCom wciąż zapewnia preferencyjne warunki dostępu dla członków zrzeszenia

(1)

We środę 15 czerwca w trakcie spotkania w Jachrance, w przeddzień Zgromadzenia Ogólnego Delegatów ZMPD, doszło do przekazania umowy przedłużającej zapoczątkowaną w 2009 współpracę pomiędzy firmą TimoCom Soft- und Hardware GmbH a Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Na ręce Prezesa ZMPD Jana Buczka podpisaną umowę złożył Dyrektor Zarządzający Przedstawicielstwa TimoCom na Polskę, kraje bałtyckie i kraje WNP Dariusz Korbut.

TimoCom, dostawca największej platformy transportowej w Europie, kontynuuje współpracę z największym w Polsce zrzeszeniem transportowym. Dzięki tej kooperacji prawie 5 000 członków tej organizacji może nadal odnosić liczne korzyści w oparciu o giełdę TimoCom, która dostarcza swoim klientom możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych w całej Europie. Jej międzynarodowy charakter to ogromny atut pozwalający zwiększyć efektywność zarządzania flotą pojazdów, zmniejszając znacząco tzw. puste przebiegi. Platforma stanowi bowiem wirtualny rynek, gdzie każdego dnia ponad 110.000 użytkowników z całej Europy zamieszcza do pół miliona ofert transportowych. Bezpieczeństwo będące immamentną cechą działań TimoCom przejawia się w obecności sprawdzonych użytkowników z 44 krajów. Kompleksowy charakter platformy TimoCom sprawia, że obok giełdy transportowej członkowie ZMPD mogą korzystać z modułu do przetargów transportowych TC eBid®, giełdy powierzchni magazynowych, a także modułu kalkulacyjno – trackingowego TC eMap®, który ma obecnie 190 zintegrowanych systemów telematycznych z całej Europy z czego 64 z Polski. Najnowszym narzędziem udostępnionym także przewoźnikom zrzeszonym w ZMPD jest Messenger TimoCom ułatwiający komunikację pomiędzy użytkownikami w ramach systemu.

Wysoce konkurencyjny europejski rynek transportowy wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostępu do informacji. Platforma TimoCom zapewnia swoim użytkownikom dostęp do szerokiego spektrum ofert, automatyzację i optymalizację działań, a dzięki pakietowi TimoCom Secure bezpieczną przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Dotychczasowa, już 7-letnia współpraca ZMPD i TimoCom ceniona przez obu partnerów, będzie trwała kolejne 2 lata. Członkowie ZMPD nadal mogą otrzymać dostęp, na preferencyjnych warunkach, do wysokiej jakości narzędzia zwiększającego efektywność ich pracy i przyczyniającego się do lepszego wykorzystania własnego potencjału.

O szczegóły pytaj pod numerem telefonu: +48 67 352 59 65.

Pobierz informację prasową
Do góry