13.04.2022

Jubileusz 25 lat TIMOCOM: wywiad z Account Manager Natalią Mankiewicz

Stabilna praca na wagę złota

25 lat TIMOCOM

TIMOCOM obchodzi w tym roku swoje ćwierćwiecze. Mamy za sobą 25 lat doświadczenia w przybliżaniu naszych Klientów do świata bez logistycznych wyzwań. Nie byłoby to możliwe bez pracowników, którzy wytrwale (nierzadko przez długie lata!) z niesłabnącym zapałem pracują na sukces firmy. Taka jest właśnie Natalia Mankiewicz, nasza Account Manager, która należy do Zespołu od 2003 roku… i jest to najdłuższy staż w TIMOCOM Polska! Natalia jest postrzegana jako zorganizowana profesjonalistka, a przy tym świetna i lojalna koleżanka, na którą zawsze można liczyć. W krótkim wywiadzie opowiada nam, czym jest dla niej bycie częścią TIMOCOM #OneTeam.

Interesuje mnie stawianie sobie wyzwań i uczenie się nowych rzeczy. Z tego powodu lubię pracować i rozmawiać z klientami. Umiejętności słuchania i rozwiązywania problemów, których się nauczyłam, pomagają mi w codziennej pracy. – Natalia Mankiewicz, Account Manager, Sales Poland

Kim jesteś i czym się zajmujesz w TIMOCOM?

Jestem doradcą, zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów oraz analizowaniem ich potrzeb.
 

Od jak dawna pracujesz w naszej firmie?

Od 19 lat. To chyba nie wymaga dodatkowego komentarza 😊


Co wiąże Cię z TIMOCOM? Co czyni Twoją pracę pasjonującą?

Interesuje mnie stawianie sobie wyzwań i uczenie się nowych rzeczy. Z tego powodu lubię pracować i rozmawiać z klientami. Umiejętności słuchania i rozwiązywania problemów, których się nauczyłam, pomagają mi w codziennej pracy.


Co uważasz za najważniejsze wydarzenie podczas Twojej kariery w TIMO?

Zmianę miejsca (trybu) pracy z codziennych dojazdów do biura na stałą pracę zdalną.


Czy pamiętasz jakąś szczególnie zabawną historię związaną z TIMOCOM?

Zabawnych historii było wiele.  Wśród nich bezsprzecznie króluje ta z „Transportem Helikopterowym”… ale o niej musi opowiedzieć Roman! Zawsze jak ją wspominamy, to jest mnóstwo śmiechu.

(Anegdotę Romana przeczytasz TUTAJ)


Co szczególnie cenisz w TIMOCOM?

Najbardziej cenię sobie dobrą atmosferę, stabilność, dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.


Jak określiłabyś zespół, w którym pracujesz?

Myślę, że jesteśmy zgranym zespołem. Odpowiednia komunikacja sprzyja tworzeniu miłej atmosfery. Możemy porozmawiać o każdej trudności i nie zostanie ona zignorowana.


Co chciałabyś przekazać nowym pracownikom TIMOCOM?

W tych niestabilnych czasach, spokój i bezpieczeństwo jakie daje TIMOCOM są na wagę złota. Wystarczy mieć tylko chęci do pracy, a można stać się częścią fajnego zespołu.


Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu dalszych emocjonujących lat w TIMO!

Pobierz informację prasową
Do góry