27.10.2016

Zmiany na platformie transportowej TimoCom

IAA Nutzfahrzeuge 2016 (Pojazdy użytkowe): Digitalizacja

(1)

Erkrath, 27.10.2016 – TimoCom, dostawca usług IT, na 66. edycji targów IAA Nutzfahrzeuge w Hanowerze wystąpił w roli wystawcy. Podczas tych wiodących dla transportu, logistyki i mobilności targów szybko stało się jasne, że największa platforma transportowa w Europie jest już gotowa na digitalną logistykę przyszłości.

TimoCom i jego nowość
Tegoroczne targi IAA odbyły się pod hasłem "Pomysły są naszą siłą napędową". TimoCom podchwycił tę myśl i zaprezentował w tym roku wyjątkową nowość dotyczącą największej platformy transportowej w Europie.  Dzięki zintegrowanej z indeksem firm funkcji pobierania i udostępniania najważniejszych dokumentów, faksowanie lub przesyłanie danych e-mailem należy już do przeszłości. Funkcją "Dokumenty" TimoCom zrobił krok milowy, gdyż to właśnie digitalizacja była najważniejszym tematem tegorocznych targów.

Transport i logistyka wykraczają poza granice
W tym roku, poza dużą liczbą odwiedzających - blisko jedna czwarta miliona osób, dało się zaobserwować coś jeszcze: IAA były jeszcze bardziej międzynarodowe niż kiedykolwiek. Z 215.000 odwiedzających jedna trzecia osób pochodziła z zagranicy - ku radości wielojęzykowego zespołu TimoCom, który ze wszystkimi odwiedzającymi stoisko prowadził rozmowy w rodzimej atmosferze. Company Spokesman Marcel Frings wyjaśnia ten aspekt bardziej szczegółowo: "Nawiązywanie nowych kontaktów w ojczystym języku oraz zapoznanie się z wieloma zaletami platformy transportowej buduje zaufanie. Aktywne wspieranie naszych klientów w drodze do logistyki 4.0, jest dla nas, jako dla ogólnoeuropejskiej platformy, elementarne".

Platforma transportowa TimoCom oferuje wartość dodaną wszystkim podmiotom związanym z branżą transportową. Zarówno przewoźnicy, spedytorzy jak i przedsiębiorstwa z sektora produkcji i handlu mogli przekonać się o tym podczas prezentacji branżowego hitu przy stoisku TimoCom.

Pobierz informację prasową
Do góry