12.06.2015

Wyróżnienie dla giełdy transportowej TimoCom

TC Truck&Cargo® otrzymuje znak jakości BME

(2)

Erkrath, 12.06.2015 – Wiodąca w Europie giełda ofert transportowych TC Truck&Cargo ® firmy TimoCom została odznaczona przez BME znakiem jakości w kategorii "Zakup usług transportowych". To już drugi produkt certyfikowany przez spółkę córkę Federalnego Zrzeszenia Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V.) BMEnet GmbH.

"Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia. Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ potwierdza, że platforma TC Truck&Cargo® zdobyła uznanie nie tylko dzięki ilości i różnorodności dostępnych w niej ofert, ale przede wszystkim dzięki jakości. To jedyne takie rozwiązanie dla branży TSL na rynku", mówi Marcel Frings, Chief Representative firmy TimoCom. Program do transakcji doraźnych od niedawna udostępniany jest również przedsiębiorstwom z sektora produkcji i handlu z całej Europy, co zostało przypieczętowane znakiem jakości BMEnet GmbH.
Reasumując: "Giełda frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych TC Truck&Cargo® daje usługodawcom transportowym, a także zleceniodawcom dodatkowe możliwości biznesowe oraz pomaga w pełni wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa. W ten sposób unika się kosztownych, pustych przebiegów, z czego korzyści odnosi również nasze środowisko naturalne. Ponadto program oferuje także ciekawe funkcje dodatkowe, które ułatwiają jego użytkownikom codzienną pracę", czytamy w uzasadnieniu BMEnet GmbH.
Jeśli zatem firmy nadawcze szukają efektywnego oprogramowania, w TimoCom znajdą sprawdzonego pod względem jakości i transparentności partnera.

Podwójny certyfikat dla TimoCom
Otrzymując znak jakości dla TC Truck&Cargo® firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH już drugi raz zadebiutowała w kategorii "Oprogramowania i platformy". Wcześniej wyróżnienie w kategorii "Zakup ładunków" nadano platformie online do przetargów transportowych TC eBid®, która utrzymuje je już nieprzerwanie od 2010 roku. Również w tym przypadku BME zwróciło uwagę na wysoką efektywność, przyjazność dla użytkownika i podwyższanie przejrzystości na rynku.

Znak jakości BMEnet to sprawdzona jakość
Znak jakości firmy BMEnet GmbH jest przyznawany zintegrowanym programom i platformom służącym do optymalizacji zakupów i zarządzania procesami logistycznymi. Certyfikat udzielany jest na podstawie znormalizowanych i obiektywnych kryteriów z jasno określonymi wymaganiami. W ten sposób rynek pod względem wyboru systemów stał się bardziej transparentny. Użytkownik zyskuje pewność, że otrzyma oprogramowanie o sprawdzonym standardzie. Natomiast nagrodzeni usługodawcy mogą tym samym udowadniać klientom jakość swoich produktów.

Pobierz informację prasową
Do góry