29.09.2014

Wyjątkowa oferta dla branży transportowej

Współpraca między producentem opon a giełdą transportową

(2)

Düsseldorf, 29.09.2014. TimoCom, dostawca wiodącej w Europie giełdy transportowej oraz Pirelli - jeden z największych światowych producentów opon, nawiązali współpracę, dzięki której użytkownicy platform TimoCom przy zakupie opon ciężarowych z grupy Pirelli, zyskają specjalne przywileje. Otóż każdy, kto do 31.01.2015 roku zarejestruje się na stronie Pirelli.pl – w zakładce Ciężarówki i Autobusy oraz do 30.06.2015 roku dokona zakupu opon ciężarowych tej firmy, otrzyma zwrot części opłat za użytkowanie giełdy TimoCom.

Poszanowanie środowiska naturalnego jest jednym z priorytetów obu firm, a w branży transportowej, do której skierowana jest oferta przyjmuje także inny wymiar. Wynika to z faktu, że przewoźnik, dzięki korzystaniu z giełdy transportowej TimoCom może uniknąć pustych przebiegów, a użytkując jednocześnie trwałe i oszczędne opony marki Pirelli, zmniejsza zużycie paliwa i jednocześnie redukuje emisję CO2.

 

Dwie wiodące marki

"Mam nadzieję, że dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy naszymi firmami zmotywujemy naszych klientów do tego, by wybierali bezpieczne opony o wysokiej jakości. Dodatkową zachętą będzie zwrot części kosztów abonamentu za użytkowanie platformy TimoCom dla tych klientów, którzy dokonają zakupu opon Pirelli", wyjaśnia Chief Representative firmy TimoCom, Marcel Frings. Pirelli to firma z tradycjami; znana na całym świecie również ze swojego zaangażowania w sporty motorowe. Niedawno wprowadziła na rynek nową generację opon serii 01 dla samochodów ciężarowych, charakteryzującą się doskonałami parametrami w każdych warunkach. Obok znacznie wydłużonych przebiegów, nowa seria wyróżnia się przede wszystkim większą odpornością i lepszą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni oraz skutecznie obniża zużycie paliwa, co zostało potwierdzone najwyższymi notami w europejskim systemie etykietowania opon.
 

Dla wszystkich użytkowników TimoCom akcja Cashback na opony Pirelli do pojazdów ciężarowych trwa do 30.06.2015 roku. "Jeśli ktoś właśnie planuje inwestycję w nowe opony, powinien się pospieszyć, by nie przegapić tej wyjątkowej oferty." mówi Frings.

 

Więcej informacji o akcji Cashback firmy TimoCom na stronie www.pirelli.pl - w zakładce Ciężarówki i Autobusy oraz www.timocom.pl

 

Potrzebujesz innych, ciekawych grafik i obrazów? Zajrzyj do naszej teczki w newsroom'ie pod adresem http://www.timocom.pl/News

Pobierz informację prasową
Do góry