25.03.2015

TimoCom umożliwia optymalne wykorzystanie powierzchni ładunkowych

Dzięki giełdzie transportowej Firma Ray Moran International Transport Limited prężnie działa w całej Europie

(1)

Erkrath, 25.03.2015. Czas to pieniądz. Wie o tym dobrze irlandzkie przedsiębiorstwo Ray Moran International Limited oferujące flotę swoich 40 naczep w przewozach między Irlandią, a innymi krajami Europy. Firma dostrzegła, że w biznesie transportowym bardzo ważna jest elastyczność, a także szybki i profesjonalny rozwój. Dlatego, aby optymalnie wykorzystać pojazdy, pracownicy Ray Moran codziennie sięgają do wiodącej w Europie giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®.

Korzyści z używania platformy online

Firma Ray Moran International Limited z siedzibą w Wexford powstała w 1997 roku. Obecnie zajmuje się między innymi transportem leków, sprzętu komputerowego, maszyn, a także przesyłek zbiorowych i towarów niebezpiecznych. Położenie w pobliżu Europortu Rosslare dodatkowo umożliwia firmie bezpośrednie wysyłanie frachtów do Dublina, a także na południe oraz zachód od Irlandii. Regularne kursy odbywają się bowiem w kierunku Francji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Szwajcarii, Belgii, Holandii, a także pozostałych krajów europejskich. "Nie moglibyśmy tak skutecznie działać bez TimoCom", wyjaśnia dyrektor zarządzający Ray Moran. "To właśnie za pomocą platform znajdujemy rocznie około 300 całopojazdowych lub częściowych ładunków dla naszej floty. Naturalnie to nie wszystko. Jako, że giełda działa w dwie strony, możemy również oferować własne wolne przestrzenie ładunkowe. W ten sposób unikamy kosztownych i szkodliwych dla środowiska pustych przebiegów." Irlandczyk wymienia jeszcze jedną ważną zaletę: "Tak duży wybór ofert ułatwia nam negocjowanie korzystnych warunków transportu z poszczególnymi partnerami biznesowymi. Tym samym nasza firma staje się bardziej rentowna pod każdym względem."

Jakość, obsługa i bezpieczeństwo przekonują

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług firma TimoCom przekonała do siebie już ponad 100.000 użytkowników. Również dla Ray Moran International Limited niezawodność i branżowe know how są kluczem do sukcesu. Czy z własną flotą czy z wiarygodnym podwykonawcą - doświadczony zespół gwarantuje zawsze bezpieczny i terminowy transport ładunków z punktu A do B. Przedsiębiorstwo jest wspierane przez TimoCom, co wyjaśnia Chief Representative Marcel Frings: "Stawiamy na bezpieczeństwo, wszystko jedno, czy chodzi o obszar sprawdzania usługodawców, czy o dostęp do programu. W ten sposób zdobywamy wiarygodną bazę kontrahentów, by nasi klienci mogli szybko znaleźć godnych zaufania i odpowiednich dla siebie partnerów biznesowych." Aby móc z powodzeniem oferować swoje rozwiązania w 44 krajach, produkty i usługi w TimoCom muszą być nieustannie rozwijane. Moran chwali te działania i wysokie standardy poziomu bezpieczeństwa: "Z TimoCom jesteśmy zawsze na bieżąco i całkowicie bezpieczni."

Dalsze informacje o TimoCom i Ray Moran International Limited na www.timocom.pl i www.raymorantransport.com.

Pobierz informację prasową
Do góry