16.08.2018

TimoCom po raz 10-ty zdobywcą wyróżnienia ETM: Najlepsza Marka 2018

Platforma transportowa firmy TIMOCOM pomaga w cyfryzacji

(3)

Erkrath, 04.07.2018 – To jubileusz i niezwykły zaszczyt: firma TIMOCOM, specjalista w branży IT, została w dn. 21 czerwca podczas rozdania nagród wydawnictwa ETM wyróżniona po raz 10-ty z rzędu tytułem Najlepsza Marka w kategorii "giełdy transportowe". Tym samym firma oferująca największą platformę transportową w Europie kontynuuje swoją historię sukcesu rozpoczętą w roku 1997. Giełda ofert transportowych jest, jako pierwszy produkt firmy TIMOCOM, ważną składową platformy transportowej, która była nieustannie rozwijana od lat i zawiera już różne aplikacje umożliwiające kompletną obsługę procesu transportu.

firma TIMOCOM, specjalista w branży IT, została w dn. 21 czerwca podczas rozdania nagród wydawnictwa ETM wyróżniona po raz 10-ty z rzędu tytułem Najlepsza Marka w kategorii "giełdy transportowe"

W tym roku podczas wręczenia nagród w Stuttgarcie w zamku "Neuer Schloss" wyróżnienie odebrał Company Spokesman firmy TIMOCOM, Gunnar Gburek. Tematem swojego podziękowania uczynił Gunnar Gburek cyfryzację w branży logistycznej oraz to, na ile firma TIMOCOM uczestniczy w poszukiwaniu nowych rozwiązań:

"Otrzymanie tego wyróżnienia po raz 10-ty z rzędu pokazuje nam, że platforma transportowa TIMOCOM precyzyjnie odpowiada na szczególne potrzeby naszych klientów i że w punkcie digitalizacji pracujemy szczególnie nad tematem interfejsów, który jest następną wartością dodaną dla naszych klientów. Dziękujemy wszystkim czytelnikom ETM za ten ponowny dowód zaufania, który dla nas jest nie tylko potwierdzeniem, ale przede wszystkim motywacją, by z każdym dniem stawać się odrobinę lepszymi."


Wyróżnienie Najlepsza Marka wydawnictwa ETM nagradza wkład w rozwój innowacyjnych produktów i usług dla branży transportowej i logistycznej. Firma TIMOCOM wyróżnia się tutaj wielokrotnie jako pionier innowacyjnych rozwiązań, co ostatecznie uhonorowali czytelnicy takich tytułów wydawnictwa ETM jak eurotransport.de, lastauto amnibus, trans aktuell oraz FERNFAHRER oddając w głosowaniu ponad 30% głosów za TIMOCOM.

Pobierz informację prasową
Do góry