06.09.2022

Spotkaj się z TIMOCOM na TransLogistica 2022

Nie obstawiaj w ciemno – poradź się ekspertów!

Eventgrafik_TransLogistica_900x600px_Pressebild

Logistyka to nie hazard: tutaj liczą się jasne zasady, wiarygodni kontrahenci i minimalizowanie ryzyka. W teorii brzmi to bardzo prosto, w praktyce spełnienie tych kryteriów bywa niełatwe – zwłaszcza że czasy nie są sprzyjające. W TIMOCOM cenimy grę w otwarte karty: jesteśmy po to, by pomóc Ci w pokonywaniu logistycznych wyzwań. Dlatego zapraszamy Cię na spotkanie z naszymi ekspertami podczas IX Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransLogistica 2022.

Odwiedź nas 7-9 listopada na TransLogistica 2022! Przy stoisku B2 w Hali 1 czekają na Ciebie eksperci TIMOCOM, kawa i niespodzianka.

Termin i miejsce

Targi odbędą się od 7 do 9 listopada 2022 w kompleksie wystawienniczo-konferencyjnym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Z doradcami TIMOCOM możesz spotkać się przy stoisku B2 w Hali 1 w następujących godzinach:

  • 7.11 (poniedziałek) - 10:00-16:30
  • 8.11 (wtorek) - 10:00-16:30
  • 9.11 (środa) - 10:00-15:00


Porozmawiajmy… nie tylko o giełdzie transportowej

Wśród naszych asów w rękawie znajduje się największa europejska giełda transportowa (od niedawna z nowym, jeszcze wygodniejszym interfejsem), gwarancja szybkiej płatności za zlecenia, przejrzysty system ocen, proste i bezpieczne logowanie online oraz wiele innych. O swoich doświadczeniach i oczekiwaniach związanych z TIMOCOM porozmawiasz z naszymi specjalistami, przed którymi branża TSL nie ma tajemnic. Tu nie ma miejsca na blef!

Zapraszamy zarówno obecnych Klientów TIMOCOM, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać nas odrobinę bliżej :).

Przy stoisku będziemy czekać na Ciebie… nie tylko z dobrą kawą!


Poznaj skuteczne sposoby na zachowanie płynności finansowej w transporcie

Kondycja firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych to kluczowy temat dla wielu przedsiębiorców z branży. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy krótką (ale zapewniamy, że treściwą!) prelekcję na temat tego, jak zadbać o ten aspekt. Zapraszamy 8 listopada na spotkanie z Radosławem Grońskim i Pawłem Rydelkiem – naszymi specjalistami z ponad 10-letnim doświadczeniem!


Dołącz do nas na żywo oraz online

Z niecierpliwością odliczamy dni do 7 listopada! Tymczasem możesz dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku i być na bieżąco z naszymi przygotowaniami do spotkania z Tobą!

Pobierz informację prasową
Do góry