11.09.2020

Przeprowadzka TIMOCOM do nowego biura we Wrocławiu

1 września 2020 firma dołączyła do grona najemców Centrum Południe

Nowe biuro TIMOCOM we Wrocławiu

Długo oczekiwane przenosiny do docelowej siedziby firmy w sercu Dolnego Śląska stały się faktem. Od 1 września 2020 roku TIMOCOM sp. z o.o. zajmuje 13 piętro świeżo wybudowanego biurowca w nowo powstającym kompleksie Centrum Południe, zlokalizowanym przy ul. Powstańców Śląskich 15 we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower.

Biuro TIMOCOM jest teraz zlokalizowane w samym centrum miasta, a jego organizacja i wyposażenie sprzyjają zarówno efektywnej pracy, jak i rozwojowi firmy.

Ekologia ma znaczenie!

Wykonawca budynku, firma SKANSKA, stawia na dbałość o środowisko. Stąd w inwestycji znalazły się m.in. energooszczędne oświetlenie, rozwiązania pozwalające na redukcję zużycia wody o ponad 50% i udogodnienia dla rowerzystów. Dodatkowo wokół biurowców układane są chodniki redukujące zanieczyszczenia powietrza pochodzące ze smogu oraz instalowane stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Na komfort naszej pracy ma też wpływać naturalne światło – biura są przeszklone i jasne.

Biuro, do którego chce się przychodzić

Wnętrze nowej siedziby zostało zaplanowane i zorganizowane z myślą o pracownikach. Do ich dyspozycji pozostaje przestronna, przytulnie urządzona kuchnia wraz z miejscami do spożywania posiłków, a także coffee cornery wyposażone w ekspresy do kawy, lodówki, zmywarki, dystrybutory wody i niezbędne naczynia.

Cała przestrzeń łączy w sobie zalety open space i kameralnych pomieszczeń, z jednej strony ułatwiając komunikację wewnątrz zespołu, a z drugiej zapewniając komfort pracy i, gdy trzeba, prywatność. Służbowe spotkania można odbywać w jednej z pięciu sal konferencyjnych, różniących się metrażem i wyposażeniem.

TIMOCOM Team Wrocław

Z okien 13 piętra, wychodzących na wszystkie strony świata, rozpościera się piękny widok na panoramę Wrocławia. Najlepiej podziwiać ją z perspektywy wygodnych foteli usytuowanych w przestronnym chillout roomie.

Przestrzeń przyjazna rodzinie

TIMOCOM wie, że w rodzinie tkwi siła… i bardzo to docenia! Wielu pracowników spółki jest rodzicami i to właśnie dla nich powstało specjalne pomieszczenie, do którego w razie potrzeby można przyjść z dziećmi. Maluchy znajdą tam urządzony kącik do zabawy, a dorośli przygotowane miejsce pracy.

To jeszcze nie koniec nowości

Dobrze być w końcu u siebie, jednak w kwestii rozwoju spółka TIMOCOM nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Część z wynajmowanych 1240 m2 wciąż czeka na aranżację, a plany są naprawdę ambitne! Docelowo bowiem mają się tam znaleźć m.in. stanowiska dla ponad 100 pracowników i sporo nowych udogodnień. Nasze drzwi pozostają otwarte!

Pobierz informację prasową
Do góry