27.07.2017

Najlepsza marka 2017: TimoCom zdobywa nagrodę ETM

Podwójnie znaczy lepiej: Specjalista IT cieszy się z podwójnego wyróżnienia

(1)

Czytelnicy wydawnictwa ETM wybrali: wieczorem, 21 czerwca, TimoCom, specjalista z dziedziny IT,  podczas oficjalnego wręczenia nagród w Ludwigsburgu, po raz 9 z rzędu został odznaczony jako najlepsza marka w kategorii "Giełdy transportowe"! Dodatkowo ten dostawca największej platformy transportowej w Europie zajął 3 miejsce w nowej kategorii "Platformy logistyczne". W ten sposób TimoCom znalazł się na podium wraz z takimi światowymi koncernami jak "Bosh" i "Daimler".

Nagroda ETM obrazuje wkład w rozwój innowacyjnych produktów i usług dla branży transportowej i logistycznej. Łącznie 11.413 czytelników Eurotransport.de, Lastauto omnibus, Trans aktuell i FERNFAHRER głosowało jednogłośnie: TimoCom ponownie został odznaczony w kategorii "Giełdy transportowe". Dla TimoCom tegoroczny wybór czytelników ETM jest tym bardziej znaczący, że ten specjalista z dziedziny IT zdobył 3. miejsce w nowej kategorii "Platformy logistyczne". To wyjątkowe wyróżnienie jest widocznym znakiem rosnącego wśród klientów przekonania, że TimoCom przenosi ich do świata cyfryzacji logistyki transportu i spełnia różne wymagania wszystkich uczestników łańcucha logistycznego.

Pélagie Mepin, Head of Marketing firmy TimoCom odebrała nagrodę w pałacu królewskim w Ludwigsburgu: „Ta nagroda zobowiązuje nas do tego, że nadal będziemy rozwijać i optymalizować platformę TimoCom dla naszych klientów i ich indywidualnych potrzeb. Wyróżnienie w nowej kategorii "Platformy logistyczne" jest dodatkowo znakiem tego, że możemy zmienić naszą giełdę transportową w globalną platformę transportową z pomocnymi aplikacjami dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom wydawnictwa ETM jak i naszym wiernym klientom!"

Nowość TimoCom „TC Transport Order®
Mówiąc o rozwoju innowacyjnych produktów i usług - od początku lipca na platformie transportowej dostępna jest nowa aplikacja „TC Transport Order®“. Nowa aplikacja digitalizuje zlecenia transportowe i umożliwia ponad 120.000 użytkowników ich cyfrową realizację bezpośrednio na platformie transportowej TimoCom.

Z tymi i innymi innowacjami TimoCom chce również w przyszłym roku zdobyć punkty i nagrodę wydawnictwa ETM.

Pobierz informację prasową
Do góry