29.08.2014

Mobilnie w przyszłość - od teraz mobilny dostęp do świata TimoCom!

Dostawca giełdy transportowej umożliwia bezpieczną realizację zleceń transportowych

(1)

Düsseldorf / Hanower, 29.08.2014. "Poruszyć przyszłość" tak brzmi motto tegorocznych targów "IAA Pojazdy użytkowe 2014", które odbędą się od 25 września do 02 października w Hanowerze. Dla odwiedzających to ważne wydarzenie niezwykle istotne są wszelkie nowości branżowe, dotyczące mobilności, transportu czy logistyki. Również i tym razem firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH, będąca liderem wśród giełd transportowych w Europie, wystąpi na targach ze swoją kolejną premierą. Dostawca usług IT zaprezentuje nową, ekskluzywną usługę, a mianowicie mobilny dostęp do wszystkich swoich programów - i to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Mobilny dostęp do platform to większa szansa na sukces

Przy tworzeniu mobilnej wersji programu, pod uwagę brane były przede wszystkim aktualne potrzeby nowoczesnej logistyki. Tak, by finalnie wszystkim osobom zajmującym się transportem dać możliwość szybkiego i elastycznego reagowania na zachodzące na rynku zmiany. "Udostępnienie użytkownikom mobilnej wersji naszych platform to naturalna odpowiedź na wymagania współczesnego rynku. Dzięki temu rozbudowaliśmy również dostępność naszej oferty", mówi Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings. Na targach IAA dysponenci, przewoźnicy, a także przedsiębiorcy z sektora przemysłowego i handlowego będą mogli osobiście przetestować mobilny dostęp do świata TimoCom. Korzyści jakie niesie ze sobą to innowacyjne rozwiązanie są oczywiste. Dzięki aplikacji barometru transportowego będzie można zalogować się do swojego konta w TimoCom przy pomocy smartfona lub tableta, zawsze wtedy gdy będzie to konieczne.

 

Trzy stopnie bezpieczeństwa z TimoCom

A to jeszcze nie wszystko. Innowacyjność powstałej wersji wykracza daleko poza to, co dotychczas znane użytkownikom platform. "Zawieranie umów transportowych powinno być możliwie jak najbardziej bezpieczne, dlatego też pracowaliśmy nad tym, by zastosować najwyższe standardy bezpieczeństwa także przy mobilnym korzystaniu z naszych produktów. Przyjrzeliśmy się popularnym wersjom oprogramowań telefonów komórkowych, a także sprawdziliśmy ich mechanizmy bezpieczeństwa", mówi Frings. Dzięki temu stworzyliśmy bezpieczny dostęp do naszych platform poprzez aplikację barometru transportowego. Zostanie on oficjalnie zaprezentowany podczas Konferencji prasowej zatytułowanej "Mobilny dostęp do TimoCom? Ależ tak!", która odbędzie się w ramach targów "IAA Pojazdy użytkowe 2014" w Hanowerze,  we wtorek, 23. września 2014 roku o godzinie 11:45, w sali numer 17 centrum kongresowego. Od 25 sierpnia będą mogli już wszyscy odwiedzający targi zobaczyć, w jaki sposób za pomocą tabletu lub smartfona, można efektywniej działać na co dzień w branży logistycznej. Na stanowisku C 19 w hali numer 13 będzie można pod okiem ekspertów osobiście wypróbować, jak funkcjonują znane już programy na urządzeniach mobilnych. Nie ma znaczenia, czy chodzi o giełdę ofert transportowych TC Truck&Cargo®, platformę przetargową TC eBid®, narzędzie kalkulacyjno - trackingowe TC eMap® czy wszystkie inne rozwiązania biznesowe oferowane przez TimoCom - mobilny dostęp do tych platform z pewnością umożliwi usługodawcom transportowym większą swobodę w prowadzeniu interesów.

 

Więcej informacji o TimoCom znajdą Państwo na stronie: www.timocom.pl.

Pobierz informację prasową
Do góry