skip navigation

TimoCom na medal

Wyróżnienie dla TimoCom "Za zasługi dla rozwoju WSL"

Udostępnij na ...
26.10.2016

TimoCom jako dostawca oprogramowania dla sektora TSL od wielu już lat wspiera jako partner edukacyjny szkoły i uczelnie w całej Polsce. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników jest ogromne, a branża wymagająca. Możliwość zaznajomienia się z narzędziami późniejszej pracy jeszcze w trakcie procesu kształcenia jest niezwykle cenna. Dlatego TimoCom stworzył do dyspozycji uczniów i studentów edukacyjną wersję oprogramowania, ponadto prowadzi szkolenia i warsztaty, udostępnia drukowane materiały dotyczące platformy transportowej, często jest także partnerem w różnego typu inicjatywach edukacyjnych.

1 października 2016 r. rozpoczął się nowy rok akademicki. Zgodnie z tradycją również Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, będąca pierwszą uczelnią logistyczną w Polsce, uroczyście obchodziła to wydarzenie. Podczas inauguracji uhonorowano osoby i przedsiębiorstwa, które swoim zaangażowaniem w działalność uczelni przyczyniły się do jej rozwoju. W tym zaszczytnym gronie znalazł się także TimoCom. Medal „Za zasługi dla rozwoju WSL” dla TimoCom Soft – und Hardware GmbH z rąk Przewodniczącego Kapituły Medalu, Rektora WSL prof. zw. dr hab. Andrzeja Korzeniowskiego dr h.c. odebrał Dariusz Korbut, Director Representative Office Poland.

TimoCom mając świadomość, że przyszłość leży w rękach tych, którzy właśnie wchodzą w szacowne mury Alma Mater nie zamierza po takim wyróżnieniu spocząć na laurach. Nadal będzie wspierać WSL, a także inne uczelnie i szkoły w ich misji kształcenia wysoko wykwalifikowanej kadry dla sektora transportu i logistyki. TimoCom bowiem to nie tylko największa platforma transportowa w Europie, ale także wielopoziomowe zaangażowanie w działania na rzecz branży TSL.

Więcej informacji na temat inicjatyw społecznych TimoCom znajdziesz tutaj.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej