24.10.2019

Gorąca kawa z TIMOCOM na TransLogistica 2019

Jak możemy pomóc? – TIMOCOM Team zaprasza do rozmów na stoisku

(1)

Erkrath/Wrocław, 24 października 2019 – Czy spotkania biznesowe muszą być stresujące? Oczywiście, że nie! W TIMOCOM to wiemy, dlatego na tragach TransLogistica 2019 chcielibyśmy zaprosić Was na kawę i porozmawiać o tym, jak możemy Was wesprzeć w codziennej pracy.

„Targi TransLogistica 2019 to jedna z najlepszych okazji, żeby bezpośrednio spotkać się z klientami, partnerami, zdobywać nowe doświadczenia i wymieniać poglądy. Tym bardziej, że wszystko to dzieje się w skali europejskiej. Warto wykorzystać tak efektywną możliwość międzynarodowego networkingu.” podkreśla Coordinator Representative Office Poland Denis Pasala.

Gdzie i kiedy?


VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland 2019 będą miały miejsce na terenie

EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) i będą trwały od 5-7 listopada.

Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy powierzchnię wystawową wynoszącą

80 m2 w hali H1

, żebyście odwiedzając nas mieli swobodę i komfort prowadzenia rozmów biznesowych.

Nasze stoisko ma numer B2

. Właśnie tam będziemy na Was czekać nie tylko z kawą.


Team specjalistów


Zespół jest dla TIMOCOM jednym z najważniejszych elementów, dlatego specjalnie dla Was zgromadziliśmy wyjątkowych pracowników. W tym gronie znalazł się m.in.

Marcin Kutzmann

, który od lat wygłasza prelekcje w trakcie branżowych konferencji, a także zajmuje się wdrażaniem nowych rozwiązań - jego konikiem jest integracja systemów telematycznych. Zapytajcie go o to, chętnie pomoże. Kolejną osobą jest

Paweł Rydelek

, który w polskim oddziale zajmuje się produktowymi szkoleniami. TIMOCOM szybko się rozwija, Paweł jako znakomity specjalista jest zatem idealną osobą do tego aby „oprowadzić” Was po Systemie. Nie sposób wymienić wszystkie osoby, ale nie można nie powiedzieć o

Natalii Mankiewicz

, która jest z TIMOCOM już 16 lat. Człowiek z takim doświadczeniem to skarb dla klientów, którzy mogą skorzystać z jej doświadczenia i wiedzy, obejmującej zarówno produkty TIMOCOM, jak i problematykę branżową.


W dzisiejszych czasach informacja o tym, jak szybko i skutecznie rozwiązać dany problem to klucz do sukcesu. TIMOCOM chce się dzielić z Wami tym, co najlepsze. „Targi TransLogistica 2019 to jedna z najlepszych okazji, żeby bezpośrednio spotkać się z klientami, partnerami, zdobywać nowe doświadczenia i wymieniać poglądy. Tym bardziej, że wszystko to dzieje się w skali europejskiej. Warto wykorzystać tak efektywną możliwość międzynarodowego networkingu.” podkreśla Coordinator Representative Office Poland Denis Pasala.


Najlepsze są proste rozwiązania – Smart Safe Simple


System Smart Logistics, pierwszy taki w Europie to efekt wielu lat pracy i doświadczeń, ale również umiejętności spoglądania w przyszłość. W TIMOCOM uważamy, że logistyka powinna być bez wyzwań, możliwie prosta. Dlatego nasz System wciąż ewoluuje. Od czerwca tego roku użytkownicy naszego Systemu pracują w oparciu o nową stronę startową. Pojawiło się menu boczne, podział na kafelki odpowiadające konkretnym czynnościom, jakie odbywają się w procesie transportowym, nowością jest także przycisk „Wystaw”, który skraca ścieżkę dostępu do aktualnie potrzebnej funkcji: możliwości wystawienia ładunku, pojazdu, czy magazynu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, macie uwagi, pytania, jak wykorzystać nasz System, żeby rozwijać swoją firmę, ułatwiać sobie pracę, zapraszamy na kawę. W przyjaznej i komfortowej atmosferze porozmawiamy o tym, co dla Was najważniejsze. Czekamy!


Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu na naszym fanpage na Facebooku.Wasz TIMOCOM Team.


Pobierz informację prasową
Do góry