26.10.2017

Eksperci dla Ciebie na żywo prosto z TransPoland Translogistica 2017

TimoCom zaprasza do oglądania wywiadów na żywo na swoim Fanpage z ekspertami branży transportowej.

(1)

Gdy prowadzisz firmę transportową doskonale wiesz ile spraw trzeba dopilnować, jak niejasne są czasem przepisy i jak niespodziewane rzeczy mogą się przytrafić. Bo wszystko jest dobrze…, gdy wszystko jest dobrze, ale gdy coś pójdzie nie tak to dopiero jest problem. Dlatego specjalnie dla Ciebie w dniach 9-10 listopada zaprosiliśmy do naszego „studia” na TransPoland Translogistica 2017 w Warszawie specjalistów: pana Łukasza Chwalczuka, prawnika i partnera w Kancelarii prawnej Iuridica, pana Mirosława Siecha dyrektora Lutz Assekuranz Polska oraz pana Huberta Szawaryńskiego prezesa zarządu Hit Transport Spedycja Logistyka aby na żywo poruszyć kwestie nurtujące branżę transportową. 

Tematy spotkań:

Z panem Łukaszem Chwalczukiem porozmawiamy o tym, jak daleko sięga odpowiedzialność przewoźnika za towar, na co zwracać uwagę w kontaktach z nadawcą i odbiorcą oraz jak radzić sobie, gdy dojdzie do uszkodzenia lub utraty towaru.

Z panem Mirosławem Siechem, specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń porozmawiamy o dobrej polisie OCP, na czym nie warto oszczędzać i na co zwrócić uwagę, żeby polisa nie była tylko świstkiem papieru.

Braki kadrowe wśród kierowców to bardzo gorący temat w transporcie, dlatego zapytamy pana Huberta Szawaryńskiego, współwłaściciela i prezesa zarządu firmy Hit Transport, jak radzi sobie z tym problemem.

Jeśli nurtuje Cię jakaś kwestia napisz do nas w trakcie transmisji lub już teraz prześlij pytanie pod adres marketing.pl@timocom.com - postaramy się zadać Twoje pytanie ekspertowi.

Nasze rozmowy na żywo będzie można oglądać na naszym facebookowym Fanpage, tam też znajdziesz więcej informacji o transmisjach i materiałach, które udostępnimy po nagraniu.

Terminarz:

9.11 (czwartek)

10:00-10:30 – rozmowa z panem Łukaszem Chwalczukiem

11:30-12:00 – rozmowa z panem Hubertem Szawaryńskim

10.11 (piątek)

11:00-11:30 – rozmowa z panem Mirosławem Siechem

 

Do zobaczenia!

TimoCom Team.

Pobierz informację prasową
Do góry