14.08.2017

Aplikacja TimoCom dostępna na urządzeniach TomTom Bridge

Kierowcy pojazdów ciężarowych logują się bezpośrednio przez TomTom Bridge do największej w Europie platformy transportowej

(1)

Erkrath, 26.6.2017 - od czerwca aplikacja TimoCom jest dostępna standardowo of-the-box na TomTom Bridge, profesjonalnym terminalu dla kierowców od producenta systemu nawigacyjnego TomTom. Tym samym kierowcy pojazdów ciężarowych, którzy są użytkownikami TimoCom, mogą się zalogować bezpośrednio za pomocą swojego urządzenia TomTom Bridge do platformy TimoCom - a co za tym idzie, także w trasie znajdować odpowiednie frachty lub oferować wolne przestrzenie ładunkowe.

Platforma transportowa jako cyfrowa aplikacja na pokładzie
Każdy, kto dużo podróżuje zawodowo, zna tę trudność, gdy nie może prawidłowo zarządzać procesami ani ich zakończyć. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kierowców ciężarówek, dla których bycie w trasie stanowi główną część tego zawodu. TomTom Bridge jako profesjonalny terminal dla kierowców stworzył niezwykle użyteczne połączenie pomiędzy kierowcą a biurem, jak również kierowcą a klientem. TomTom oprócz nawigacji dla pojazdów ciężarowych i informacji o natężeniu ruchu drogowego na wszystkich drogach w czasie rzeczywistym, oferuje mobilne aplikacje biznesowe bazujące na urządzeniach z systemem Android. Jedną z takich aplikacji jest TimoCom, największa w Europie platforma transportowa. Dzięki temu użytkownicy mogą np. zmienić dyspozycję transportową: także będąc w trasie w prosty i wygodny sposób znajdą zlecenia transportowe w całej Europie lub wystawią swoją przestrzeń ładunkową na platformie transportowej. Zintegrowana aplikacja jest przede wszystkim praktyczna dla przedsiębiorców którzy sami są kierowcami i którzy dzięki temu mogą sobie w każdej chwili zapewnić ładunek powrotny lub doładunek. "To oszczędza użytkownikom TimoCom bardzo dużo czasu. Kierowcy, by sprawdzić oferty frachtów nie muszą już korzystać ze swojego prywatnego smartfonu, bowiem dzięki TomTom Bridge mają w zasięgu ręki zarówno nawigację, aplikację TimoCom jak również inne aplikacje", wyjaśnia Andrea Di Domizio, Solutions Manager firmy TimoCom.

TomTom Bridge – idealne połączenie nawigacji i aplikacji biznesowych
Według Klausa Burgstallera aplikacja TimoCom wspólnie z TomTom Bridge dadzą nową jakość: „Terminale TomTom Bridge oferują o wiele więcej niż nawigację czy dane kartograficzne. Dzięki zintegrowanym aplikacjom jak pojazdy -wprowadzanie i wyszukiwanie frachtów firmy TimoCom, codzienna praca naszych klientów staje się znacznie łatwiejsza i dopasowana odpowiednio do ich potrzeb. Właśnie to jest naszą misją: wspólne rozwijanie technologii, z których wszyscy mogą czerpać korzyści."

Od połowy lipca 2017 roku, użytkownicy platformy transportowej TimoCom będą mogli zarządzać zleceniami również przy pomocy mobilnego dostępu, bowiem nowa aplikacja TC Transport Order® zdigitalizuje zlecenia transportowe i umożliwi partnerom biznesowym zarządzanie nimi bezpośrednio na platformie TimoCom. Znacząco ułatwi to komunikację i współpracę spedytorom, przewoźnikom oraz załadowcom.

Pobierz informację prasową
Do góry