Eksperci dla Ciebie na żywo prosto z TransPoland Translogistica 2017

TimoCom zaprasza do oglądania wywiadów na żywo na swoim Fanpage z ekspertami branży transportowej.

Udostępnij na ...
26.10.2017

Gdy prowadzisz firmę transportową doskonale wiesz ile spraw trzeba dopilnować, jak niejasne są czasem przepisy i jak niespodziewane rzeczy mogą się przytrafić. Bo wszystko jest dobrze…, gdy wszystko jest dobrze, ale gdy coś pójdzie nie tak to dopiero jest problem. Dlatego specjalnie dla Ciebie w dniach 9-10 listopada zaprosiliśmy do naszego „studia” na TransPoland Translogistica 2017 w Warszawie specjalistów: pana Łukasza Chwalczuka, prawnika i partnera w Kancelarii prawnej Iuridica, pana Mirosława Siecha dyrektora Lutz Assekuranz Polska oraz pana Huberta Szawaryńskiego prezesa zarządu Hit Transport Spedycja Logistyka aby na żywo poruszyć kwestie nurtujące branżę transportową. 

Udostępnij na ...

Tematy spotkań:

Z panem Łukaszem Chwalczukiem porozmawiamy o tym, jak daleko sięga odpowiedzialność przewoźnika za towar, na co zwracać uwagę w kontaktach z nadawcą i odbiorcą oraz jak radzić sobie, gdy dojdzie do uszkodzenia lub utraty towaru.

Z panem Mirosławem Siechem, specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń porozmawiamy o dobrej polisie OCP, na czym nie warto oszczędzać i na co zwrócić uwagę, żeby polisa nie była tylko świstkiem papieru.

Braki kadrowe wśród kierowców to bardzo gorący temat w transporcie, dlatego zapytamy pana Huberta Szawaryńskiego, współwłaściciela i prezesa zarządu firmy Hit Transport, jak radzi sobie z tym problemem.

Jeśli nurtuje Cię jakaś kwestia napisz do nas w trakcie transmisji lub już teraz prześlij pytanie pod adres marketing.pl@timocom.com - postaramy się zadać Twoje pytanie ekspertowi.

Nasze rozmowy na żywo będzie można oglądać na naszym facebookowym Fanpage, tam też znajdziesz więcej informacji o transmisjach i materiałach, które udostępnimy po nagraniu.

Terminarz:

9.11 (czwartek)

10:00-10:30 – rozmowa z panem Łukaszem Chwalczukiem

11:30-12:00 – rozmowa z panem Hubertem Szawaryńskim

10.11 (piątek)

11:00-11:30 – rozmowa z panem Mirosławem Siechem

 

Do zobaczenia!

TimoCom Team.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej