TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
"Dobrze zabezpieczamy Twoją firmę pod względem technicznym!"

Marco Haack

Director IT Infrastructure & Services

Marco Haack– Director IT Infrastructure & Services, TIMOCOM

Jednym z naszych największych atutów jest: bezpieczeństwo informatyczne

Sieć bezpieczeństwa TIMOCOM obejmuje również konsekwentne inwestycje w najnowocześniejsze technologie IBM i Oracle. Będąc klientem TIMOCOM masz do dyspozycji platformę o najwyższym technicznie standardzie, która umożliwi Ci szybką i bezpieczną pracę.

Z TIMOCOM nie doświadczysz żadnych niemiłych niespodzianek: dwa oddzielne i niezależne od siebie centra danych wyposażone w zabezpieczenia na najwyższym poziomie, zapewniają możliwość pracy 24 godziny na dobę. Nasze serwery dzięki systemom kopii zapasowych zapewniają, także w sytuacjach krytycznych, stały dostęp do platformy transportowej i niezmiennie wysoką jakość naszego oprogramowania.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany": "Oznacza to, że dane naszych klientów przechowywane są w Niemczech. Tym samym podlegają niemieckiemu prawu – w szczególności prawu o ochronie danych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie", wyjaśnia Marco Haack, dyrektor IT Infrastructure & Services.

TIMOCOM jako specjalista z dziedziny IT oferuje:

  • Certyfikat ISO/IEC 27001 certyfikowane i energooszczędne centrum danych
  • Bezpieczna transmisja danych dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL
  • Monitorowanie i obsługa przez własny dział IT 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
  • Dodatkowe niezależne połączenie internetowe
  • Wydajny firewall i wielopoziomowe systemy zabezpieczające
  • Wszystkie dane są "przechowywane w Niemczech"
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.