TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Jedna z naszych mocnych stron: rozwiązania IT!Bezpieczeństwo techniczne

Sieć bezpieczeństwa TimoCom obejmuje także konsekwentne inwestowanie w najnowocześniejsze technologie IBM i Oracle. Klienci TimoCom otrzymują więc dostęp do zaawansowanej technologicznie platformy najwyższej klasy, która umożliwia szybką i bezpieczną pracę.

Posiadamy dwie, oddzielne i niezależne od siebie, serwerownie wyposażone w zabezpieczenia na najwyższym poziomie. Dzięki systemom kopii zapasowych zapewniają one, także w sytuacjach krytycznych, stałą dostępność i niezmiennie wysoką jakość naszego oprogramowania.

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TimoCom otrzymał znak jakości "Hosted in Germany": "Oznacza to, że dane naszych klientów przechowywane są w Niemczech. Tym samym podlegają niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie", wyjaśnia Marco Haack, dyrektor IT Infrastructure & Services.

TimoCom jako specjalista z dziedziny IT oferuje:

  • Certyfikowane i energooszczędne centrum komputerowe wg normy ISO/IEC 27001-certificate
  • Bezpieczną transmisję danych dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL
  • Monitoring i działanie przez całą dobę 7 dni w tygodniu dzięki własnemu działowi IT
  • Wielokrotnie zabezpieczone połączenia internetowe
  • Sprawny firewall i wielostronny system ochrony przed wirusami
  • Wszystkie dane są "przechowywane w Niemczech"

Leksykon transportowy – Kompendium wiedzy o transporcie

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.