14.02.2023

Konwersja na weblogin

teaser_system-startseite-wichtige-informationen

TIMOCOM wprowadza wygodniejszy sposób logowania do Marketplace. Od dziś możesz zalogować się przy użyciu webloginu - poprzez przeglądarkę Chrome, Edge lub Firefox. Aby utworzyć swój weblogin, postępuj zgodnie z poniższymi krokami. Zajmie Ci to tylko 5 min.


Tak to działa:

1. W TIMOCOM Marketplace kliknij w ikonę ustawień (obok grafiki profilowej) i wybierz zakładkę logowania. Wprowadź swój indywidualny firmowy adres e-mail, a następnie kliknij "Zapisz".

Uwaga: Adres e-mail w profilu użytkownika musi być unikalny, tzn. nie może być przypisany do żadnego innego użytkownika TIMOCOM Marketplace.

This is an embedded image


2. Po przejściu do obszaru logowania wybierz opcję "Utwórz weblogin". Zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę, gdzie będziesz mógł utworzyć swoje indywidualne hasło. Poprzez kliknięcie na "Utwórz weblogin" wyrażasz zgodę na to przekierowanie.

This is an embedded image


3. Utwórz swoje indywidualne hasło, zaakceptuj OWU (Ogólne Warunki Użytkowania) i kliknij "Dalej".

This is an embedded image


4. Gotowe! Teraz możesz logować się do Marketplace poprzez weblogin. Od tego momentu możesz logować się, używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez Ciebie hasła. 

This is an embedded image


5. Uwaga! Skrót TC Login na pulpicie zostanie dezaktywowany. By zalogować się do Marketplace, skorzystaj z poniższego linka: https://my.timocom.com/app/weblogin/

Twoje korzyści: większe bezpieczeństwo i elastyczność, brak konieczności instalacji specjalnego oprogramowania, dostęp do Marketplace z dowolnego urządzenia z łączem internetowym, lepsza ochrona konta dzięki indywidualnemu adresowi e-mail.

Do góry