02.06.2015

TimoCom zaprezentował kolejną nowość na targach transport logistic 2015

Lider wśród giełd cieszy się z odniesionego na targach sukcesu

(4)

Erkrath, 19.05.2015 - Strajk kolejowy utrudniał zwiedzającym przybycie na teren targów. Pociągi nie kursowały, wypożyczalnie aut świeciły pustkami, a taksówki nie nadążały realizować zleceń. Na pierwszy rzut oka nic nie wskazywało, że to będą udane targi. A jednak: 55.000 odwiedzających to największa w historii frekwencja, która zaskoczyła zarówno organizatorów jak i wystawców, między innymi firmę TimoCom dostawcę największej w Europie platformy transportowej. Spółka zawdzięcza swój sukces wcześniej obiecanej, a zaprezentowanej właśnie podczas transport logistic nowości w zakresie "oszczędności czasu".

 

Szybciej, więcej, dalej

Na tegorocznych targach TimoCom prezentował się imponująco: ogromne, dwupiętrowe stoisko, do tego dobrze zgrany zespół, zapowiadana nowość i podstawowe pytanie: "Czy znasz już TimoCom?". Pracownicy niemieckiej spółki przez 4 dni zadawali je tysiącom odwiedzających. Prowadzili rozmowy zarówno z wieloletnimi klientami, jak i z tymi, którzy od niedawna korzystają z platform, ale także z dziennikarzami z wielu krajów. Nic więc dziwnego, że pomimo dużej powierzchni na stoisku cały czas panował spory ruch. Przede wszystkim poruszano tematy dotyczące oferowanych przez firmę produktów. Skrzętnie zapisywano także propozycje i sugestie odwiedzających w zakresie funkcjonalności giełdy, a po rozmowach klienci zapraszani byli na piętro, gdzie czekały na nich kolorowe, pełne witamin, owocowe koktajle smoothies. Wydano ich ponad 1000. "Niesamowite, co tu się dzieje!", mówili pozytywnie zaskoczeni pracownicy TimoCom, ciesząc się z tak dużej frekwencji na stoisku.

W maju jak w raju

"Czy możecie mi wyjaśnić, na czym polega Wasza nowość?", słychać było pytania klientów. Na stołach leżały zapowiadające innowacje w programie ulotki z wymownym hasłem - BAAAM, które miały wskazywać na połączenie giełdy transportowej TC Truck&Cargo® z platformą trackingową TC eMap®. O co chodzi? Już wyjaśniamy! Użytkownicy mają możliwość szybkiego przyporządkowania aktualnej pozycji pojazdu jako początku trasy w TC eMap®. Oprócz tego już niebawem będą mogli wyszukać w TC Truck&Cargo® oferty zlokalizowane w odległości aż do 200 km od danego auta. "Klienci, którzy na co dzień pracują z naszym rozwiązaniem trackingowym i mają już zintegrowane pojazdy wiedzą, że to jest wyjątkowo dobra funkcja. Teraz wystarczy tylko wybrać nadajnik GPS pojazdu, by wyświetlić znajdujące się wokół niego frachty. Dzięki temu ręczne wprowadzanie danych adresowych nie będzie już konieczne. Nowa funkcja to niezwykła oszczędność cennego dla branży TSL czasu, który często bywa towarem deficytowym", wyjaśnia pracownica TimoCom Evangelia Hatzes.

 

Klienci z zadowoleniem przyjęli to nowe, optymalizujące czas pracy, rozwiązanie, "A nam na zawsze pozostaną w głowach liczne komplementy. BAAAM!" - podsumowują pracownicy TimoCom.

Pobierz informację prasową
Do góry