22.08.2018

Targi Pojazdów Użytkowych IAA: TIMOCOM prezentuje się z nowym strategicznym pozycjonowaniem i tożsamością marki

Nowe rozwiązania IT dla lepszej transparentności i powiązań łańcucha transportowego

(2)

Erkrath/Hannover, 22.08.2018 – TIMOCOM, wiodący specjalista IT i baz danych dla logistyki podczas Targów Pojazdów Użytkowych IAA 2018 w Hanowerze (w dn. 20-27.09) zaprezentuje się z zasadniczo zmienioną prezentacją rynkową i nowymi rozwiązaniami IT, które umożliwią użytkownikom lepszą transparentność i powiązania wzdłuż łańcucha transportowego.

"Staliśmy się prekursorami i towarzyszami przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać z TIMOCOM możliwości cyfryzacji w sposób inteligentny, prosty i pewny" Gunnar Gburek

Rozumienie cyfrowej transformacji jako nowej codzienności
"Wirtualne rozwiązania od dawna stały się motorem napędowym świata transportu" mówi rzecznik przedsiębiorstwa TIMOCOM Gunnar Gburek w przededniu tych wiodących dla mobilności, transportu i logistyki targów. Od pozyskania zlecenia do wystawienia listu przewozowego wiele kroków w łańcuchu procesów logistycznych zostało już zdygitalizowanych. "Zajmujemy się kolejnym etapem rozwoju i stawiamy kamienie milowe dla dnia powszedniego logistyki przyszłości, gdy cyfrowa transformacja nie będzie już projektem, lecz stanie się rutyną" mówi Gunnar Gburek.

Ponad dwa dziesięciolecia po uruchomieniu giełdy transportowej, firma IT z Erkrath TIMOCOM rozwijała się coraz bardziej ku dostawcy systemów cyfrowego sterowania i realizacji transportów dla towarowego transportu drogowego. "Staliśmy się prekursorami i towarzyszami przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać z TIMOCOM możliwości cyfryzacji w sposób inteligentny, prosty i pewny" wyjaśnia Gunnar Gburek.

Nowe powiązanie przepływu danych i towarów
TIMOCOM z dziennie ponad 750.000 międzynarodowych ofert ładunków i powierzchni ładunkowych oraz ponad 100.000 monitorowanych pojazdów oferuje nie tylko dostęp do największej europejskiej giełdy transportowej, lecz także wszystkie zalety powiązań w ramach niepowtarzalnej wspólnoty logistycznej.

Pobierz informację prasową
Do góry