19.03.2020

Bezpłatne przejście na dostęp w trybie home office

W związku z pandemią koronawirusa firma TIMOCOM, przedsiębiorstwo z sektora FreightTech, zapewnia użytkownikom możliwość dostępu do swojego systemu logistycznego niezależnie od lokalizacji.

(2)

Erkrath, 18.03.2020 – Koronawirus już teraz wywarł znaczny wpływ na życie publiczne, gospodarkę i działalność szeregu przedsiębiorstw.. W wielu krajach od kilku tygodni dochodzi do masowego wykupywania produktów na zapas.

Firma TIMOCOM, będąca cyfrowym pionierem usieciowienia europejskiej logistyki, na życzenie bezpłatnie udostępnia wszystkim użytkownikom niezależny od lokalizacji dostęp do swego Systemu Smart Logistics.

Obecnie priorytetem jest utrzymanie funkcjonujących łańcuchów dostaw, by umożliwić kontynuowanie koniecznych procesów produkcyjnych, uzupełnianie stanów magazynowych oraz dostarczanie towarów i dóbr do handlu detalicznego, by były one dostępne dla konsumentów. Musimy sprostać tym wyzwaniom logistycznym, by w aktualnej sytuacji zagwarantować ludności bezpieczeństwo zaopatrzenia.
Jak w krótkim terminie znaleźć ładunek bądź wolny pojazd? 
W Systemie Smart Logistics jest przyjmowanych i przetwarzanych do 750.000 ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych dziennie. Z usług firmy TIMOCOM korzysta już ponad 130.000 użytkowników reprezentujących 43.000 sprawdzonych przedsiębiorstw, które w ten sposób poszerzają, ulepszają, wzmacniają i zwiększają swe moce i zasoby logistyczne.
Firma TIMOCOM, będąca pionierem cyfrowego usieciowienia europejskiej logistyki, na życzenie bezpłatnie udostępnia wszystkim użytkownikom niezależny od lokalizacji dostęp do swego Systemu Smart Logistics, także na urządzenia mobilne.
Bezpłatne przejście z dostępu firmowego na pracę w trybie home office

W związku z powyższym TIMOCOM znosi na czas epidemii (wstępnie do 30 kwietnia 2020) ograniczenia adresów IP na licencjach użytkowników, a zatem po przejściu na tryb home office każdy użytkownik uzyska dostęp do aplikacji i usług cyfrowych także ze swojego komputera prywatnego. Wystarczy w prosty sposób złożyć w dziale obsługi klienta wniosek o przełączenie dostępu. Z uwagi na przejście wielu organizacji w tryb telepracy propozycja firmy TIMOCOM umożliwia firmom logistycznym, przemysłowym i handlowym dalsze skuteczne funkcjonowanie. Skorzystało z niej już ponad 5000 użytkowników z całej Europy, w tym kilka dużych koncernów, działających tymczasowo w trybie home office. W obecnej sytuacji przedsiębiorstwa potrzebują nieskomplikowanych i bezpośrednich rozwiązań, takich jak to proponowane przez firmę TIMOCOM, aby zachować kontrolę nad rozwojem wydarzeń w sektorze logistycznym.
„Naszym celem jest zagwarantowanie europejskiej branży logistycznej zdolności do działania” – komentuje Tim Thiermann, członek zarządu firmy TIMOCOM – „Około 600 naszych pracowników z całej Europy pracuje nad tym przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę”.

Pobierz informację prasową
Do góry