Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Login

to klucz bezpieczeństwa, który otrzymuje każdy klient przy nadaniu dostępu programów oferowanych przez TIMOCOM. Osobiste, autoryzowane zabezpieczenie dostępu ogranicza ryzyko podszycia się osoby nieuprawnionej pod daną firmę. Login przypisany jest do konkretnego użytkownika. Klucz zabezpieczeń dostępu po zainstalowaniu na komputerze klienta i aktywacji umożliwia wygodny i łatwy dostęp do TIMOCOM Marketplace bez konieczności podawania nazwy użytkownika i hasła.

Chcesz się zalogować do TIMOCOM? Kliknij:

 

Patrz również:

  • TIMOCOM Secure

    to obszerny pakiet bezpieczeństwa dla użytkowników Systemu smart Logistics. TIMOCOM Secure chroni użytkowników przed tak zwanymi czarnymi owcami. Zarówno przewoźnicy, jak i spedytorzy korzystający z Giełdy transportowej od TIMOCOM są sprawdzeni, pewni

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry