skip navigation

Leksykon transportowy

Wpisy do leksykonu

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

Login

to klucz bezpieczeństwa, który otrzymuje każdy klient przy pobieraniu programów oferowanych przez TIMOCOM. Osobiste, autoryzowane zabezpieczenie dostępu ogranicza ryzyko podszycia się innego użytkownika pod daną firmę. Login przypisany jest do konkretnego urządzenia. Klucz zabezpieczeń dostępu po zainstalowaniu na komputerze klienta i aktywacji umożliwia wygodny i łatwy dostęp do systemu TIMOCOM bez konieczności podawania nazwy użytkownika i hasła.

Patrz również:

  • TIMOCOM Secure

    to obszerny pakiet bezpieczeństwa dla użytkowników Systemu smart Logistics. TIMOCOM Secure chroni użytkowników przed tak zwanymi czarnymi owcami. Zarówno przewoźnicy, jak i [...]

Warto być zawsze na bieżąco

Tutaj możecie Państwo zapisać się do bezpłatnego newslettera.

Rejestracja do newslettera

Wszystkie pola oznaczone '*' są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na naszą politykę ochrony danych.

Rejestracja do newslettera:


Twoje dane osobowe (adres e-mail, nazwisko i imię) zostaną przez firmę TIMOCOM GmbH przekazane do bazy danych firmy SC-Networks GmbH (Sąd prowdzący rejestr: Enzianstr. 2, 82319 Starnber, wpisanej do KRS pod nr. HRB 14 65 73, przy sądzie okręgowym w Monachium). Firma SC-Networks GmbH działa w ramach prawa o ochronie danych osobowych na podstawie informacji przesyłanych przez firmę TIMOCOM GmbH.

Do góry