Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

TIMOCOM Secure

to obszerny pakiet bezpieczeństwa dla użytkowników Marketplace. TIMOCOM Secure chroni użytkowników przed tak zwanymi czarnymi owcami. Zarówno przewoźnicy, jak i spedytorzy korzystający z Giełdy Transportowej TIMOCOM są sprawdzeni, pewni i dają gwarancję należytego wykonania usługi. Przedsiębiorstwa, które chcą pracować z Marketplace muszą spełniać określone warunki, a proces weryfikacji jest na tyle szczegółowy, że żadna podejrzana firma nie otrzyma dostępu do programu. Również po podpisaniu umowy przeprowadzana jest stała kontrola użytkowników. Przemyślana sieć TIMOCOM Secure to także bezpieczeństwo techniczne, chroniące całą infrastrukturę teleinformatyczną. Każdy użytkownik otrzymuje ponadto dostęp w formie niemożliwego do odszyfrowania klucza bezpieczeństwa.

 

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry