TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
"Bardzo dokładnie sprawdzamy naszych klientów!"

Adwokat Alexander Oebel

Director Debt Collection & Legal Affairs

Adwokat Alexander Oebel, Director Debt Collection & Legal Affairs, TIMOCOM

Uprzednio sprawdzając nie ryzykujesz

Każdego dnia nasi klienci powinni mieć możliwość efektywnej i bezpiecznej pracy z platformą transportową TImoCom – to jest nasza misja. Transakcje zawierane są bezpośrednio między partnerami biznesowymi, dlatego ważne jest aby każdy z nich dochowywał przy tym staranności kupieckiej.

Grafika informacyjna dotycząca TIMOCOM Identify

Sprawdzanie tożsamości potencjalnego partnera biznesowego:

  • Od potencjalnego partnera biznesowego żądaj przesłania wydruku danej oferty z platformy transportowej TIMOCOM. Dzięki temu natychmiast sprawdzisz, czy posiada on dostęp do platformy transportowej.
  • Sprawdź czy Twój potencjalny partner biznesowy posiada profil w indeksie firm. Przy pomocy funkcji pobierania i udostępniania dokumentów powinien on w profilu firmy umieścić najważniejsze, służące jego identyfikacji, dokumenty.
  • Porównaj dane pomiędzy informacjami w udostępnionych dokumentach z danymi podanymi w indeksie firm.
  • Porównaj dane osoby kontaktowej, na przykład upewnij się, czy nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, które zostały wprowadzone do profilu firmy są identyczne.

Jeśli, po przeprowadzeniu kontroli, nadal wystąpią uzasadnione wątpliwości co do spójności przesłanych danych, wówczas TIMOCOM Identify pomoże sprawdzić tożsamość potencjalnego partnera.

W celu zlecenia identyfikacji, wymagane jest przesłanie:

  • Wydrukowanej przez Twojego partnera biznesowego oferty z platformy transportowej
  • Kopii udostępnionych w profilu firm dokumentów, ewentualnie uzyskanie od partnera biznesowego dokumentów firmowych
  • Kompletnie wypełnionego formularza zlecenia wraz z podaniem powodów wątpliwości

Komplet dokumentów należy przesłać do TIMOCOM drogą e-mailową na adres info.pl@timocom.com lub faksem pod numer +48 67 352 15 02.

Pobierz formularz zlecenia

Zespół TIMOCOM Identify wyznacza sobie maksymalnie 5 godzin roboczych, aby przeprowadzić kompleksową i bezpłatną kontrolę. Odpowiedź udzielana jest pisemnie w dni robocze w godzinach od 08.00 do 16.30.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.