TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Ważne wskazówki i reguły dla jeszcze większego bezpieczeństwaCo możecie Państwo sami zrobić dla uczciwych interesów

Za pomocą przemyślanego, wielowarstwowego systemu bezpieczeństwa TimoCom Secure robimy wiele, aby wszystko sprawnie przebiegało. Poniżej przedstawiamy proste środki i działania, dzięki którym każdy sam może skutecznie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa.

Proste środki zaradcze dla Państwa bezpieczeństwa

Państwa lista kontrolna do sprawdzania nowych partnerów biznesowych

Najważniejsze zasady poprzedzające uczciwe interesy

TimoCom standardowo sprawdza swoich klientów już na początku współpracy mając na celu osiągnięcie w giełdzie ofert transportowych najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie również sam klient może przyczynić się na rzecz bezpieczeństwa.

Wystarczy przestrzegać zaledwie kilku kroków, dzięki którym ryzyko „nieczystych” interesów może zostać znacznie zmniejszone już przed zawarciem umowy. W tym celu TimoCom stworzył listę najważniejszych zadań odnośnie sprawdzania nowych partnerów biznesowych. Dalsze rady, jak uniknąć kradzieży ładunków, znajdują się również w następnym artykule dotyczącym wspólnej inicjatywy TimoCom i SCHUNCK, której zasięg obejmuje całą Europę.

Inicjatywa o zasięgu europejskim, podjęta przez TimoCom GmbH i SCHUNCK

Kontrola bezpieczeństwa minimalizująca ryzyko kradzieży ładunku

Z naszą listą kontrolną skutecznie ochronicie Państwo swoje przedsiębiorstwo przed oszustwem.

"Czarne owce" to codzienność w naszej branży. Nowe jest jednak to, że oszuści stają się coraz bardziej zuchwali. Z tego względu coraz ważniejsze jest podjęcie odpowiednich, skutecznych kroków pomagających zapobiec kradzieży i oszustwom.

TimoCom Soft- und Hardware GmbH we współpracy z OSCAR SCHUNCK AG & CO. KG opracował obszerną listę kontrolną, która pomaga w lepszej identyfikacji Państwa partnerów biznesowych jeszcze przed zawarciem umowy. Zalecamy pracownikom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo pobranie listy kontrolnej i przeprowadzanie starannej weryfikacji usługodawców transportowych na podstawie sformułowanych w niej pytań.

Leksykon transportowy – Kompendium wiedzy o transporcie

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.