Stałe monitorowanie transportów

Wydajny program trackingowy skupiający w naszym Systemie Smart Logistics wszystkie powszechnie stosowane systemy telematyczne. Wszystkie istotne dane pozycyjne zostaną przedstawione w przejrzysty i spójny sposób. Nie musisz już przełączać się pomiędzy różnymi systemami telematycznymi. Dzięki transparentności możesz czuć się bezpieczniej podczas realizowania całej transakcji.

Korzyści dla Ciebie jako dostawcy telematycznego:

Wielu dostawców telematycznych jest już zintegrowanych za pomocą interfejsu

Twoi Klienci korzystają z dodatkowych, funkcjonalnych rozwiazań w ramach giełdy transportowej

Możesz się bezpłatnie podłączyć do naszego interfejsu

Miej wszystko pod kontrolą

Dzięki połączeniu wszystkich powszechnie stosowanych systemów telematycznych w naszym Systemie Smart Logistics, możesz w prosty sposób monitorować na jednej mapie wszystkie swoje transporty.
Na giełdzie transportowej możesz również znaleźć odpowiednie frachty w pobliżu Twojego pojazdu a także obliczyć koszty jego dojazdu.

Tracking - miej zawsze na bieżąco pod kontrolą cały swój biznes transportowy!

Smart: udostępniaj dane dotyczące lokalizacji zleceniobiorcom

Zredukuj potrzebę wymiany danych i oszczędź cenny czas tymczasowo udostępniając zleceniodawcy dane dotyczące lokalizacji pojazdu. Jako zleceniodawca zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka i kiedy zostanie dostarczona.

Tracking - Miej wszystko pod kontrolą

Wypróbuj pełną wersję Systemu TIMOCOM

Przetestuj teraz bezpłatnie

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej