skip navigation

Sięgnąć poza granice Europy

Chińska delegacja rządowa z wizytą w TimoCom

Udostępnij na ...
15.07.2016

Erkrath, 24.06.2016 – Gdy delegacja z Chin odwiedza logistyczne centra Europy, na liście nie może zabraknąć, jako szczególnego punktu programu, największej platformy transportowej w Europie, firmy TimoCom. Już przed podróżą 11 osobowa delegacja rządowa zwróciła uwagę na TimoCom i tym samym, z końcem czerwca, jej członkowie spędzili popołudnie w centrali firmy w Erkrath.

Z Chin przez Europę do Erkrath
Podczas swojej podróży po Europie delegacja odwiedziła centra logistyczne w Londynie, Amsterdamie i Monachium, by sprawdzić jak współpracuje transport drogowy, żegluga śródlądowa i transport kolejowy. Jeszcze przed wyjazdem z kraju przeprowadzono szczegółowe badanie na temat europejskiej platformy transportowej firmy TimoCom. W Chinach tematami o coraz większym znaczeniu są te, dotyczące optymalizacji transportu i wykorzystania floty pojazdów. Zatem podjęcie decyzji o odwiedzinach w firmie TimoCom w Erkrath nie trwało długo.
W poniedziałek dnia 20.06.2016 roku, 11 osobową delegację w TiComplex serdecznie powitał Chief Representative Marcel Frings wraz z asystentką Nadine Reutersberg. Odwiedziny rozpoczęto od zwiedzania czterokondygnacyjnego budynku firmy. Podczas krótkiego przedstawienia pracy poszczególnych działów, Marcel Frings opowiadał o pełnej sukcesów historii lidera wśród giełd transportowych w Europe. Od samego początku goście byli bardzo zainteresowani. Mile przyjęta została także atencja rzecznika prasowego. Po przybyciu do działu marketingu opowiedział on o multikulturowym charakterze firmy reprezentowanym nie tylko przez klientów firmy, ale także jej pracowników. Na zakończenie przeprowadził delegację przez dział IT, w którym platforma transportowa jest wciąż rozwijana i optymalizowana z korzyścią dla użytkowników. Po zwiedzeniu wszystkich pięter i odwiedzeniu wszystkich działów, delegacja wraz z Marcelem Fringsem zajęła miejsce w przytulnej firmowej restauracji "Timos Esszimmer" i wysłuchała prezentacji na temat portfolio produktów TimoCom. Poza giełdą frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych, rozwiązaniem kalkulacyjno- trackingowym, indeksem firm i platformą do przetargów transportowych, gości z Chin w szczególności zachwyciła giełda magazynowa. Na zakończenie prezentacji uczestnicy zadawali pytania dotyczące rozwoju firmy TimoCom, jej grup docelowych, a także kluczowych elementów sukcesu.  
Po uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie pytania, delegacja się pożegnała. "To z pewnością nie była ostatnia rozmowa. Wygląda na to, że goście z Chin są zainteresowani współpracą z TimoCom w obszarze ich własnego transportu", uważa Frings.

Ta wyjątkowa wizyta dowodzi, że TimoCom nie tylko łączy frachty z pojazdami, ale także łączy różne kontynenty, sięgając poprzez platformę także poza geograficzną granicę Europy.

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej