Chcesz efektywniej zarządzać procesami transportowo-logistycznymi? W Systemie Smart Logistics od TIMOCOM znajdziesz aplikacje i interfejsy odpowiednie do swoich potrzeb.

Zlecenia transportowe

Zlecenie transportowe to umowa o świadczeniu usług, w której zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania określonej pracy w zakresie transportu. Zlecenia transportowe na wolne ładunki i przestrzenie ładunkowe można znaleźć m.in. na giełdzie transportowej. Gdy przewoźnik podejmuje kurs, załadowca (spedytor, firma produkcyjna lub handlowa) wysyła mu odpowiednie zlecenie transportowe. Zawarte są w nim wszystkie ważne informacje, takie jak np. nadawca/odbiorca, dane dotyczące czasu, metry ładunkowe, tonaż, niezbędne do transportu numery oraz ustalona cena za przewóz.

Szukaj zleceń transportowych

Patrz również:

  • Transport towarów

    Pod pojęciem transport towarów rozumie się przewóz rzeczy za pomocą wszystkich środków transportu, jak np. samochodem ciężarowym, osobowym, koleją, statkiem lub samolotem. Rozróżnia się transport bliski i dalekobieżny. O transporcie bliskim mówi się,

Zostań ekspertem w branży

Zapisz się poniżej do naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać artykuły, które ułatwią Ci codzienną pracę i pomogą pogłębić wiedzę specjalistyczną.


Rejestracja do newslettera

Do góry